Küçük Asya Sigorta The Hammers Ödülleri’nde sim ödülün sahibi oldu

Rum Sigorta, Türkiye’deki pazarlama ekiplerinin başarısını değerlendiren “The Hammers Awards” armağan töreninde “Yer İyi Veri Odaklı Pazarlama” ekibi kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu. Bu yıl ikincisi planlı The Hammers Awards’ta 2020 yılında birlikte sigortacılık sektöründe “Genişlik ferah Pazarlama Bando Ödülü”apaçık kazanan Küçük Asya Sigorta, Almaç Analitiği (BOĞUNUK) projesiyle pazarlama alanındaki başarısını bakir ayrımsız ödülle tescillemiş oldu.

Almaç analitiği alanındaki çalışmalarını pazarlama faaliyetleriyle başarılı tıpkısı şekilde birleştirmelerinin bu ödüle müstahak görülmelerini sağladığını tabir eden Küçük Asya Sigorta Umum Müdür Yardımcısı Fatih Gören, BOĞUNUK projesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarını daha kemiksiz anlayabildiklerini ve ihtiyaçlarına deli dolu bir şekilde cevap verebildiklerini belirtti.

The Hammers Awards’ta sim ödüle layık görülmekten ortalık balaban bir mutluluk duyduklarını söyleyen Gören “Müşterilerimizin hemen sigortacılık değil, eksiksiz davranışsal verilerini dallı güllü bire bir şekilde işleyerek ve anlamlandırarak azrail memnuniyeti ve bağlılığını artırmayı hedefliyoruz. Şişman veriyi sistematik bire bir biçimde, bileşimli zeka ve istatistiki öngörü modelleri üzerinden işleyerek, vukuf kaynaklarını daima genişletiyoruz. Müşterilerimizin şirketimize kattığı ve katmalarını öngördüğümüz değeri kalibrasyon imkanına sahibiz. Ayrıca, büro içi ve fasıl dışında, iz ve bakım alımlarında gönül, gusto, ihtiyaç, yönelim, yeğleme ve davranışları üzerinden şekillendirilen haddinden fazla boyutlu segmentasyon yapısı üzerinden kendilerini daha açık bir perspektiften tanıyabiliyoruz. Proje çıktılarını; tutundurma, almaç deneyimini iyileştirme, fiyatlandırma, hasar ve tazminat süreçlerini düzeltme kadar bir nice alanda değerlendirmekteyiz” diye niteleyerek konuştu.

The Hammers 2021 armağan töreni 3 ana set etrafında şekillenen 41 alt kategoriden oluşuyor. The Hammers Awards, pazarlama ve pazarlama iletişimi alanında icraat üreten şirketleri, bu alanda yapacakları yıpranmamış projeler konusunda motivasyon edip başarılarının belgelenmesini sağlamayı amaçlıyor. Başarı kriteri; ekiplerin sene boyunca yapmış oldukları proje ve çalışmaların, bütçeden hür kendisine şirket hedefleri ile örtüşmesi ve sektöre kat sayı yapılanma etmesi olarak belirleniyor.

Anadolu Sigorta’dan cep telefonu sigortasında makro sayısal işbirliği

Küçük Asya Sigorta bu yıl birlikte The Bodrum Cup’ın gold sponsoru

Rum Sigorta, Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksinde!

Anadolu Sigorta’evet Sardis Ödülleri’nden 3 ayrı hediye

Share: