Anadolu Sigorta’dan cep telefonu sigortasında yetişkin sayısal işbirliği

Dijitalleşme çalışmalarıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştıran yenilikler sunmaya devam fail Rum Sigorta, Vodafone ile önemli bire bir gelişim birliğini hayata geçirdi. 16 milyonu çok dijital müşteri sayısına cemaat Vodafone ve Vodafone Sigorta Vasıta Hizmetleri A.Ş. aracılığıyla online kanallardan sigorta ürünlerinin satışına başlayan Küçük Asya Sigorta, bu hareket birliğinin önce adımı olarak, “Vodafone Yanımda” uygulaması üzerinden bakir soy sop sigortacılık markası Juno’nun “Kırılır Mırılır” el telefonu sigortasını satışa sundu.

Küçük Asya Sigorta, “Kırılır Mırılır” sigorta poliçesi ile telefon ekranının kırılması sonucunda; ekranda ve ekrana entegre parçalarda doğrudan meydana ati hasarlar karşısında parçaların onarımını yahut değişimini poliçe süresince iki kez karşılıyor. Yeni çocuk müteharrik cihazlarda meydana gelen zararların yüzde 90’ından fazlasının, görüntülük kırılmasına vabeste olarak gerçekleşmesi dolayısıyla yemeden içmeden ekran kırılması teminatı verilen ürünün fiyatı dahi oldukça rekabetçi tıpkı seviyede saha alıyor. Uçtan kuyruk sokumu kemiği dijital ayrımsız bakım akışı sunmayı hedefleyen nişane teminatı kapsamında; cihazların tamirat için servise iletilmesi ve sonrasında sigortalıya iadesi işlemleri, İstanbul ili zarfında kurye ile, gayrı illerde ise anlaşmalı kargo firması vasıtasıyla genişlik aceleci şekilde gerçekleşiyor.

“Vodafone ile gelişim birliğimiz, sigorta ürünlerine ilişik farkındalığı artıracak”

Vodafone ile gerçekleştirdikleri bu aksiyon birliğinin teferruatlı soluklu olmasını hedeflediklerini ve seçkin iki şirketin ruh alanlarında birbirini bütünler ürünlerle genişleyebileceğini belirten Anadolu Sigorta Umum Müdür Yardımcısı Asalet Erberk, Temelini attığımız bu hareket birliğinin izleme eden dönemde alelhusus 18-35 yaş arası gençlerin sigorta ürünleriyle tanışmasında ve sigorta ürünlerine ilgili farkındalığın artmasında katkısı olacağını düşünüyoruz. Özellikle Juno markamız ile sunulacak, dijital deneyimi, hizmetleri ve tasarımıyla ayrışan ürünlere devamlılık kazandırmak istiyoruz. Bu ürünlerin Vodafone üzere geniş kitlelere ulaşan kurumsal paydaşlarımızın dijital raflarında meydan edinerek sigortalılık bilincini artırmasını umuyoruz” diye niteleyerek konuştu.

24 milyon atak ve 1.2 milyonun üstünde sabit genişbant abonesi olan Vodafone Türkiye, müşterilerine dijital ortamda ayrıcalıklı sigorta teklifleri sunmak amacıyla 2021 Mart ayında Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.’yi kurduğunu duyurmuştu.

Rum Sigorta bu sene dahi The Bodrum Cup’ın gold sponsoru

Rum Sigorta, Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksinde!

Anadolu Sigorta’evet Sardis Ödülleri’nden 3 ayrı ödül

Share: