Saklı Yazı dünyalık envestisman üzere haddinden fazla mu er?

Wells Fargo Mülk ve Envestisman Yönetimi araştırı bölümü olan Wells Fargo Investment Institute, kripto mal birimlerinin, internetin ilk günlerine benzer aynı envestisman fırsatı sunduğunu savunan aynı rapor yayımladı.

KÖLE merkezli bankanın “Çok mu er, yoksa haddinden fazla mu geç?” başlıklı raporunda, saklı yazı mal birimlerini “müfit yatırımlar” namına nitelendirdi, fakat yatırımcıların bibi olgunlaşmakta olan piyasaya bürümek amacıyla çabuk etmemesi gerektiğini ima etti. Wells Fargo’nun küresel envestisman stratejisi ekibi, alanın diğer dirlik sınıfları açısından “oldukça zinde” olduğu ayn önüne alındığında, kriptoya “yatırım boşaltmak üzere çokça geç” olduğu fikrine katılmadığını söyledi.

Vezneci uzmanlarına bakarak, kriptonun arkasındaki teknoloji, “tüketicilerin teknolojinin hangi olduğunu, ne yapabileceğini ve pekâlâ olduğunu nüfuz etmek için bibi zamana ihtiyaç duyduğu 1990’ların başlarından ortasına büyüklüğünde internetinkine benzer bir kere” izliyor ve kullanıcılara fayda sağlayabilir. amma velakin, tıpkısı genel ağ döneminde olduğu gibi saklı yazı servet kullanıcılarının sayısındaki artma, “dünya genelinde bu teknolojinin çabuk tıpkısı şekilde benimsenmeye başladığını” gösteriyor.

Kripto paralarda yön yukarı

 

Saklı Yazı dünyalık ile yağız servet elbette aklanıyor?

 

Sunu iri kripto mal hırsızı Ki!

 

Share: