Kripto paralarda cephe üst

Sabık sene son teşrin ayında 70 bin dolar seviyesine kadar yükselen daha sonraları 2022 yılına sert düşüşle başlayan ve 30 binli rakamlara büyüklüğünde düşüş kaydeden Bitcoin, herkesin düşüş devaml mesabe dediği aynı dönemde yönünü üst çevirdi ve 40 bin dolar seviyesini geçti. Burada alnaç arayan kripto dünyalık bugün da eleştiri eşik kendisine gösterilen 43 bin 500 dolara aştı. Sabahleyin saatlerinde 45 bin dolar sınırına büyüklüğünde yükselen Bitcoin, serencam dönemde yaşanan kayıpların yüce aynı kısmın kavrayışsız aldı.

Bitcoin’mağara yükselişe geçmesinde Cuma ünü Amazon hisselerinde yaşanan sert yükseliş deli dolu oldu.
#BTC‘nin fiyatı bugün yüzdelik 5.7 artışla 45 bin 249 dolara artık. Bitcoin’in piyasa hakimiyeti ise yüzdelik 39.69 oldu.

Ethereum cephesinde de yükseliş yüzdelik 3.8 oldu. ETH’nin fiyatı 3 bin 220 doların aştı.
Ripple ise serencam 24 saatin arz çok değer kazanan mal birimlerinden oldu. XRP’nin fiyatı yüzde 22.4 artışla 91 centi geçti. XRP’deki sonuç 7 günlük yükseliş ise yüzdelik 46’yı gördü.

Dogecoin birlikte yükselen mal birimleri ortada meydan alsa dahi sıralama kaybetti. Fiyatı yüzdelik 7 artarak 17 cente dayanan DOGE genişlik büyük saklı yazı dünyalık sıralamasında 12’ye geriledi.

Saklı Yazı paralarda mum formasyonları ile trading stratejileri

 

Kripto mülk ile yağız mal pekâlâ aklanıyor?

 

Taze kuşaklar bozukluk kripto paralara ilgi gösteriyor?

 

Share: