Kripto servet piyasasında kaba düşüş aşağılık yatırımcıyı korkuttu

Hafta sonu kriptopara piyasalarında yaşanan anif dalgalanmalarını yerini elan rahat benzeri seyre bıraktığı, Ethereum fiyatının 4 bin doların üzerine gabi geldiği gözleniyor. Bitcoin fiyatı ise 50 bin doların altında yatar seyrini sürdürüyor.

Hafta sonu saklı yazı mülk fiyatlarındaki sert süfli yönlü hareketlerde ESIR Kongresi’nin kripto paralarla münasebetli umum iri şirketlerin CEO’larını toplantıya çağıracağı haberleri, saklı yazı mülk piyasasının iştahın azaldığı ortamda iş piyasalarına daha paralel akıntı valör kuzuluk gelmesi çalışkan oldu.

Analistler özellikle Bitcoin’in MEMLUK gelişim piyasalarının hareketlerini daha yakından izlem ayar kuzuluk geldiğini, cuma haset beklentilerin altında mevrut tarım dışı istihdam verisinin KÖLE gelişim piyasalarına getirdiği satışın Bitcoin’e dahi yansıdığını anlatım ediyorlar.

Şu sıralarda Bitcoin yüzdelik 46 bin 583 dolara kadar düşüş sonrasında mevrut toparlanma ile düne göre hoppadak yüzdelik 0,01 kayıpla 49 bin 17 dolardan muamelat görürken, cumartesi haset 3 bin 856 dolara büyüklüğünde gerileyici Ethereum fiyatı tepki hareketinin arkası sıra düne göre yüzdelik 0,07 düşüşle 4 bin 169 dolar seviyesinde. Solana ise yüzdelik 2,7 artışla 195 dolara yükseldi.

Sert düşüş kıytırık yatırımcıyı korkuttu

Haftasonu Bitcoin ve gayrı kripto paralarda yaşanan anif düşüşün bireysel yatırımcıların endişelerini artırdığı belirtildi. Uzmanlar, Bitcoin’birlikte düşüşlerde çekicilik fırsatı temasının geçtiğimiz eyyam amacıyla meri bire bir tema olmadığına dikkat çekti. Hasis yatırımcılar arasında risk toleransları ve uzlaştırıcı kurumlardaki hesap dengeleri üzerine baskının arttığı kaydedildi.

Miller Tabak + Co. Stratejisti Matt Maley, “Düşüşlerde gelgel güzeşte hafta gani işlemedi, bu nedenle perişan muamele yapanlar az buçuk hoşgörüsüz adım atabilir. Bu sene bildirme/kâm denkleminin genişlik eliyle majör bire bir kurum oynamalarından âlem, hasis yatırımcıların eksikliği boğalar amacıyla istenmeyen tıpkı evolüsyon” dedi.

Juventus’un sponsorunun faaliyetleri askıya makbuz

Singapur, sayısal servet Army Coin’e bindi veren saklı yazı servet borsası Bitget’in faaliyetlerini, Army Coin ismi üzerine Güney Koreli çalgı aleti grubu BTS ile yaşandığı ağız tatsızlığı nedeniyle durdurdu.

Financial Times’ın haberine göre Juventus’un sponsorları ortada olan Bitget, Army Coin’in BTS üyelerine dünya malı boyu finansal bindi sağlamanın yolu olduğu yönünde reklam yapıyordu. Ancak BTB grubu bu kripto paraın kendileri ile ilişkisi olmadığını ve bu saklı yazı paraya cebin hukuki haklarını koruyacaklarını açıkladılar.

Singapur’un Bitget’in faaliyetlerini askıya almasından sonraları Şeriklik, Singapur Dünyalık Otoritesi’nin logosunu genel ağ sitesinden çıkardı ve Singapurlu yatırımcıların uygulamasına ve genel ağ sitesine erişimlerini engelledi.

Bitcoin ile ifa kabul fail şirketler

 

Bitcoin yine düşebilir!

 

Bitcoin’in düşüşünü Halk Salvador fırsata çevirdi

 

Share: