Kovid-19 kaynaklı ölümlerin oranı iki ikmal henüz aşkın…

KUL’de Washington Üniversitesi Keyif Ölçümleri ve Istimara Enstitüsü’nün (IHME) yaptığı bakir aynı analize göre, Kovid-19 salgınının dünyada kestirmece 6,9 milyon ölüme illet olduğu ve bu sayının resmi olarak kaydedilen sayının iki katından aşkın olduğu açıklandı. Raporda, çoğu ülkenin sadece hastanelerde meydana gelen yahut enfeksiyonu konfirme hastaları korona cihetiyle hayatını kaybetmiş eşhas namına kaydettiği belirtildi.

NTV’deki habere göre; Dünyadaki sağlık sorunlarının karşılaştırılabilir ölçümünü sağlayıcı ve zamanında Beyaz Zehir Saray’ın ahali sağlığı yetkilileri eliyle yakından izlenen müstakil ayrımsız afiyet araştırı kuruluşu olan IHME, bildirilen Kovid-19 kaynaklı ahiret yolculuğu oranının bir ülkedeki test seviyeleriyle zinde tıpkısı şekilde münasebetli olduğunu söyledi.

“ÇOKÇA AŞKIN IMTIHAN YAPMAZSANIZ ÖLÜMLERİ KAÇIRIRSINIZ”

Keyif Ölçütleri ve Değerlendirme Enstitüsü müdürü Christopher Murray, gazetecilerle yaptığı görüşmede, “Çok çok sınav yapmazsanız, nazik olasılıkla Kovid ölümlerini kaçırırsınız” ifadelerini kullandı.

Washington Üniversitesi Afiyet Ölçümleri ve Değerlendirme Enstitüsü, pandemi öncesi eğilimleri inceleyerek ahiret yolculuğu nedenlerini ayn önüne alıp araştırmayı gerçekleştirdiğini açıklarken, sadece Amerika Bir Devletleri’nde, Kovid-19’a kapalı ölümlerin 905 binden aşkın olduğunu analiz ettiğini bildirdi.

YALNIZ ABD’DE 300 BİNDEN ÇOK DUYGUSAL KAYBI TAHMİN EDİLİYOR

Geçtiğimiz gün ESIR Çor Taharri ve Önleme Merkezleri’nin (CDC) rakamlarına göre ise ülkede 576 bin hayat corona sebebiyle hayatını kaybetti.

Enstitüsü müdürü Christopher Murray, “Bir Nice mutluluk pandeminin duygusal kaybı sayısını ölçmek üzere alışılmadık çaba gider etti” derken, “Yaptığımız analizimiz, kullanılmamış ve çabucacık yayılan geçici ayrımsız hastalığı akıllıcasına aynı şekilde izlemenin ne kadar print olduğunu gösteriyor” ifadelerini kullandı.

Endonezya’dahi test skandalı! Yıkayıp yine kullanmışlar

 

Kellerin Kovid-19’a yakalanma ihtimali 2.5 ikmal daha çok

 

Share: