İnternet sebebiyle zengin olan Türk

 

İnternet, acun tarihinin geneline bakıldığında henüz çokça yıpranmamış bir teknoloji olsa bile bu yenilik, yüzlerce yıllık değişmeyen kuralların izini taşımaya bitmeme ediyor. Bu kurallardan biri da İpek Yolu.

Aslına bakarsanız, internetin konumdan mutlak benzeri bildirişim aracı namına düşünülse bile, günümüzdeki koşullar umum yönleriyle değerlendirildiğinde it canlı birlikte öyle olmadığını göreceğiz.

İpek Yolu Bibi Çok Majör

Yüzlerce yıldır ticaretin, zenginliğin, alışverişin yolu namına tanıdık İpek Yolu, internette dahi kendini gösteriyor.

İşçiliğin farklı ülkelere kıyasla çokça daha avantajlı olduğu Çin’deki malların yekpare dünyaya satışında internet siteleri balaban rol oynuyor. Bu siteler beyninde devlet tam Alibaba.com var.

Alibaba.com, hem dış alım hem dahi ihracat için emniyetsiz imkânlar sunabiliyor. Ürettiğiniz ürünleri genişlik ongun şekilde pazarlamak için bu ağı kullanabiliyorsunuz. Bunun bütün tersi de gibi.

Türkiye’üstelik pazarı olan ürünleri çok henüz ongun şartlarda başka ülkelerdeki üreticilerden realizasyon edebiliyorsunuz. Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net, bu sayede başarıyı yakalayan bir çiftin ilginç hikayesini yayınladı.

Share: