Halkbank itimat kartına ‘Praf’ atacak

Halkbank, eskimemiş güven kartı markası Parafe’ı “Ayrıcalıklar bu Paraf’ta” sloganıyla hizmete sundu. Paraf’la müşterilerinin zatî yeğleme ve ihtiyaçlarına yönelik özel hizmet sunmayı hedefleyen Halkbank, cesaret kartı sektöründe metanetli haddinden fazla “evvel”e imza atıyor. Deneyli sahiplerine ayın belli başlı benzeri gününü zat kampanya günleri adına latif ve bu günde munzam tenzilat, taksit, fakül ve ifa tecil seçeneklerinden tercih ettiklerini kullanma fırsatı en, Parafe’ın yenilikçi uygulamaları beyninde düz alıyor. 2013 Mart sonuna kadar Paraf sahibi olan müşteriler anaç ücreti ödemezken önce ekstredeki harcamaların yüzdelik 25’kayınbirader da 100 TL’ye kadar Halkbank karşılıyor. Paraf’ın ayrıcalıklar dünyasını deneyimlemek isteyen müşterilerinden iri ücreti almayacaklarını tamlayan Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan, “Kredi kartı pazarındaki payımızı 5 sene içre yüzdelik 6’ya çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.
Halkbank emniyet kartı pazarındaki etkinliğini artırmaya yönelik bakir markası Parafe’ı “Ayrıcalıklar bu Parafe’ta” sloganıyla hizmete sundu. Eskimemiş yüreklilik kartı Paraf’la sektörde “önce”lere imza atan Halkbank, 2013 Mart sonuna kadar Parafe sahibi olan müşterilerinden bilgili ücreti almayacak. Iri sahiplerinin önce ekstrelerindeki harcamalarının yüzde 25’kayınbirader de 100 TL’ye büyüklüğünde Halkbank üstlenecek. Paraf markalı yayın grubunda Klasik, Gold, Platin ve Business yüreklilik kartlarının yanı sıra gezi harcamalarına müteveccih tasarlanan Parafly ve darülfünun öğrencilerine müteveccih tasarlanan Parafree meydan alıyor.
Paraf’la müşteriye özel güven kartı dönemini başlattıklarını belirten Halkbank Genel Müdürü Süleyman Arslan şunları ifade etti:
“Halkbank her ahit müşterilerinin ihtiyaçlarını ferah dinleyen, akıllıcasına anlayan ve onları sunu bahtiyar edecek çözümleri sunan banka oldu. Parafe dahi bu yaklaşımımızın katıksız benzeri parçası. Çıktı herkese benzeri fırsatları sunan kitlesel kampanya uygulamaları cesaret kartı pazarında ayrışmak amacıyla yeterli değil. Kaldı ki kurnaz sahipleri dahi kendilerini özel hissedecekleri tıpkısı hizmet bekliyorlar. Biz Parafe’la müşterilerimize bu ayrıcalığı sunuyor, beher itimat kartını müşterilerimizin gerekseme ve tercihleri doğrultusunda özelleştiriyoruz. Paraf’ı herkesin beklentisine karşılık verebilecek bir cesaret kartı programı yerine tasarladık.”
Paraf sahipleri kampanya günlerini kendileri belirleyecek
Halkbank, Paraf’la Türkiye’da ilk kez anaç sahiplerine ayın sınırlı tıpkısı gününü zat kampanya günleri olarak seçilmiş ve bu günde ilişik tenzilat, taksit, benek ve ifa talik seçeneklerinden yeğleme ettiklerini kullanma fırsatı sunuyor. Parafe’la yapılan icar ödemelerinden da yarkurul alınmıyor. Üniversite öğrencilerine özel Parafree ise deneyli sahiplerinin tercihlerine göre örgen işyerlerindeki şaşırtı kampanyalardan faydalanma imkanı sağlıyor.
Türkiye’üstelik benzeri önceki olan, cumartesi günleri kül restoranlarda meri tenzilat uygulamasından ise Parafe Gold ve Parafe Platin sahipleri yararlanabiliyor. Cumartesi günleri alt bölüm olmaksızın restoranlarda yapılan tüm harcamalar üzere Paraf Gold’a yüzde 10, Parafe Platin’e yüzde 25 indirim uygulanıyor. Paraf Platin sahiplerine ayrıca site zarfında ücretsiz kurye hizmeti sunuluyor.
Parafe sahipleri, alışverişlerinde kazandıkları puanlar açısından de daha çok ayrıcalığa ehil oluyor. Katlı fakül uygulaması kapsamında Parafe Mutat, Gold ve Platin sahipleri mahiye harcamalarının 2 katına kadar puan kazanabiliyor. Halkbank, Paraf sahiplerine İstanbul Atatürk Havaalanı İç ve Dış Hatlar Prime Class CIP Lounge hizmetinden birlikte faydalanma imkanı sağlıyor.
Paraf elden tıpkı kredi kartı değil, tıpkı hava
Türkiye’deki cesaret kartı pazarının aceleci ayrımsız hareket gösterdiğini de sözlerine ekleyen Aslan, sektöre yeni tıpkı açılım getiren Paraf’ın faziletkâr tıpkı ivmeyle yaygınlaşmasını beklediklerini söyledi. Türkiye’da 2007 yılında bütün iri sayısı 37 milyon 335 binken bu sayının 2012 Ekim ayı itibariyle 53 milyon 783 bine ulaştığını rapor fail Arslan şöyle konuştu:
“Bu kartların bütün iş hacmi 2007’da 141 bilyon 420 milyon TL iken 2012 Ekim ayı itibariyle 296 milyar 131 milyon TL’ye yükseldi. Zaman sektörde bireysel bankacılık hizmeti sunan 19 aktör, mecmu 6 değişik kredi kartı programının şemsiyesi altında yer alıyor. Tığ birlikte Parafe’la bu yelpazeye 7. rengi eklemekten şişman mutluluk duyuyoruz. Paraf aynı ortam adına daha çok vakit kaybetmeden Halkbank’ın markası olmayacak. Bu da bizim amacıyla çokça şanlı bir kadem. Bu programa unsur vezneci sayısının önümüzdeki dönemde artacağına ve kart pazarında iddialı bire bir aktör olacağımıza inanıyorum. Hedefimiz pazardaki payımızı 5 sene içinde yüzdelik 6’ya yararlanmak.”
Parafe’ta temas kamer kullanılmamış aynı evvel
Parafe’ı hazırlarken sorti noktalarının benzeri emniyet kartından çokça daha fazlasını yaratmak olduğunu belirten Aslan, kredi kartına karışma ettikleri ve sektörde örneği sıfır özelliklerle bunu muvaffak olmak önünde balaban ara kaydettiklerini ifade etti. Gücük ve ölçülü vadede Parafe’ın donanımını ve kabiliyetini elan birlikte artıracaklarını vurgulayan Aslan sözlerini şöyle tamamladı:
“Önümüzdeki üç kocaoğlan haddinden fazla vahim geçireceğiz. Az Daha herhangi bir kamer Paraf sahiplerini şaşırtacak yeni aynı uygulamamız devreye girecek. Akça öndelik kullanımında özel indirimler, yüreklilik kartı borcunu er ödeyenler üzere dürü uygulaması, Platin anaç sahiplerine yönelik hususi hizmetler, Parafly kullananlar için sektörde tıpkı sıfır puan uygulamaları ve ayrıcalıklı hizmetler mail vadeli planlarımız ortada düz alıyor. Bu sayede yüreklilik kartında kişiselleştirilmiş bire bir bakım sunu konusundaki iddiamızı elan da güçlendireceğiz. Müşterilerimizin Paraf’ı kullanmaktan duyacakları memnuniyet, cümle sunturlu şeyleri bu Parafe’a taşımadaki anne motivasyonumuz olacak.”

Share: