Zer Şubeleri’ne çağırma

Türkiye Finans, tüketicilerin bezen eşyalarını değerlendirmeye başlıyor, altınlar yatırıma dönüşüyor. 3 Mabeyin’tan itibaren şubelerinde altın toplayacak olan Türkiye Finans, altına yatırım beğenmek isteyenlere tasarruf imkânı sağlamanın yanı sıra Türkiye’dahi aynı önceki olan, “Kişiye Özel Gram Kızıl” ayrıcalığını da müşterilerinin hizmetine sunuyor.
konuyla ilglii yapılan yazılı açıklamaya göre, Türkiye Para Kızıl Toplama Günleri’nde; kelepçe, bileklik, künye, kolye, hızma, çeyrek, kalık üzere seçeneklerde eksiksiz yüklülük ve altınları değerlendiriyor.
Türkiye Mal Kızıl Şubeler’de altınlarını değerlendirenler, namına 24 saat ulaşıp, gerekseme duydukları takdirde altınlarını nakde çevirebilirken tıpkı zamanda çalınma, kayıp, iş ücreti, sakat-bakir çağ üzere endişelerden dahi kurtuluyor.
Türkiye Mal’tan bir evvel:kişiye özel ambalaj tasarımlı gram kızıl
Türkiye Finans, Türkiye’da ilk kez zata mahsus ambalaj tasarımlı hediyelik altınları de satışa çıkarıyor. Kişinin ambalajı üzerine istediği fotoğrafı bastırabileceği ve mesajını yazabileceği kızıl ile hep, sevdiklerine çok özel aynı ödül verebiliyor. Da kişiye özel fotoğraflı kızıl ambalajı açılmadığı takdirde değer kaybı dahi yaşamıyor.

Share: