TOGG’un fiyatı ne büyüklüğünde olacak? Varank, iptila edilen konuya aleniyet getirdi

Ayrımsız çok farklı mutluluk, müstehase mahrukat kaynaklarının azalması ve yer kirliliğinin çok balaban oranda artmasıyla birlikte katma çözümler geliştiriyor. Alınan yıpranmamış kararlarla gelişigüzel hükümetler direkt elektrikli otomobillerin önünü açmaya odaklanıyor.

Serencam kendisine New York’ta 2035 itibariyle müstehase yakıtlı araçlarının satışlarının yasaklanması de bu tazammun karışma ediliyor. Karar, New York Senatosu ve Meclisi tasarıyı onayladı ve Vali Kath Hochul yasayı imzaladı.

Atılan bu adım, eyaletteki camekân gazı emisyonlarının %35 oranında azalmasını sağlayacak. Yani hedeflenen ve planlanan bu.

Yani esasta New York, önümüzdeki 14 senede insanları elektrikli vasıta almaya inandırma etmenin yanında eyalet genelinde kapsamlı benzeri yükleme zehir kurmuş olacak. Bu, apartmanlara, marketlere, ahzüita merkezlerine ve otoparklara yükleme istasyonları kurulacağı anlamına geliyor.

10 marka gün verdi: Benzinli ve dizel araçlara veda ediyorlar

Acun çapında elektrikli otomobillere müteveccih atılımlarının hızlanması ve bazen ülkelerin benzinli ve dizel otomobil satışını yasaklayacağını duyurmasının ardından otomobil markaları bile harekete geçti. Akıbet yerine Alman araba üreticisi Audi dizel ve benzinli otomobil üretimini durduracağını açıkladı.

Lübnan’de akaryakıt krizi hastane kapattı

 

Lübnan’birlikte hayatiyet kesintileri ve akaryakıt krizi, akarsu şebekelerini bile etkiledi

 

Share: