TIR’dan kopan korse öldürdü

Yenilikçi bakım anlayışıyla hizmet kalitesini tamamen geliştiren Avek Otomotiv, 2016 yılında Türkiye’nin ilk filolara özel Volkswagen servisini açmasının arkası sıra şimdi dahi SKODA bellik vesait için ufaklık mezun servis hizmeti sunmaya başladı. 

Avek Otomotiv SKODA Ufaklık Servis’i, toplam çevirici hacminin 360 bine ulaştığı filo kiralama sektörünün büyüyen aksiyon hacmini yemlemek için yemeden içmeden kehle isticar şirketlerine ve kurumsal müşterilerine bakım sunacak. Türkiye’birlikte ilk defa hizmete açılan bu servis, toplanmış 10 liftlik servis alanı, eğitilmiş ve deneyimli personeli ile kehle müşterilerine hızlı ve birinci sınıf hizmet sunmayı vadediyor. Avek Otomotiv, “Yerinden Çalım Hesabına Teslim” ve “Ertesi Güne Randevu” kabilinden müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini SKODA Filo Servis müşterilerine birlikte sunacak.

İstanbul Tekstilkent, İstanbul Ümraniye ve Çanakkale’dahi kâin tesislerinde Volkswagen, Audi, SKODA, Seat ve DOD markalarının satış ve servis hizmetini vermeye devam fail Avek Otomotiv’mağara Genel Müdürü Açık Deniz Musannif, Bit müşterilerinin kamu ihtiyaçlarını gözlemledikten sonra böyle tıpkı hizmeti sunmanın gerekliliğini gördüklerini rapor ederek bu uygulama sayesinde Bit müşterilerine verilen bakım hızının ve kalitesinin çokça oylumlu benzeri oranda yükseldiğine ilgi çekti.  

Share: