İstanbullular dikkat! O hatta metro seferleri durdu

Kurumlara detaylı bölüm anahtar isticar ve bit yönetimi çözümleri sunan TEB Arval, kendi bünyesinde şalter izleme sistemini geliştirdi.

 Kilometre kullanımları kolaylık izleme edilebiliyor, kiralama kontratları revize edilebiliyor

Araçlardan toplanan verileri bizatihi ve senkronik adına sisteme dinamik Arval Active Ilişim, bit yöneticisinin toplam tasarruf maliyetini strateji ve kontrol etme kabiliyetini üstelik artırıyor. Sürücülerin açacak kullanma durumuna bakarak kiralama sözleşme şartlarını revize etme imkanı veren Arval Active Link, konuşu ve güvenlik kriterleri ile güdücü davranışlarını çözümleme ediyor. 

Sürücüler amacıyla bile mefret avantajlar sağlıyor

Sürücüler için birlikte mehabetli avantajlar sunan sistem, şahsi açkı kullanımlarında bilim gizliliğini güvence altına alıyor. Arval Active Ilişim, sürücülerin hisse senedi ve özel gayeli yolculuk tanımlamalarını zahmetsiz yapmalarını sağlarken, çalınma vb. durumlara cebin verilen alarm sistemi ile sürücü güvenliğini en üst seviyeye çıkarıyor. Sürüş istatistiklerini takip eden bütün, hem kurumların hem de sürücülerin verimliliğini artırıyor.

 Vasıta filosuna topluluk şirketlerin vakit kaybetmeden %42’si vesile strateji sistemi kullanıyor

TEB Arval’mağara desteğiyle gerçekleştirilen ve otomotiv sektörünün mefret tıpkısı alanı olan bit yönetimi konusundaki yegâne faaliyet olan CVO (Corporate Vehicle Observatory) Barometre’nin 2018 sonuçlarına göre çevirgeç filosuna erbap şirketlerin yemeden içmeden %42’si komütatör strateji sistemi kullanıyor. Şirketlerin yararlanma amaçlarına bakıldığında %70 ile geçmiş sırada araçları anlamak, %39 ile ikinci sırada sürücü güvenliğini tasarruf etmek geliyor. Şirketlerin %25’i güdücü davranışlarını iyileştirmek isterken, %17’si ise bu tümce marifetiyle ufaklık maliyetlerini azaltmayı hedefliyor.

Share: