Otokar’dan ticari araçlar sahiplerine nazik emeksiz

Günlük açacak isticar sektörünün sonuç zamanlarda en özen çeken şirketlerinden olan Avec Car Rentals, eskimemiş ofisini el değmemiş doğası ve masmavi deniziyle domestik ve yabancı turistlerin kısık bağlam gösterdiği Dalaman’dahi açtı. Geçtiğimiz yıl kısaca 1.2 milyon turistin musahabe ettiği Dalaman’a 2018 yılında tahminî 1.5 milyon turistin gelmesi bekleniyor. Bölgede oluşan gezici potansiyelinin güdük süreli araç ihtiyacına cevap verebilmek yerine, Bodrum-Milas Hava Meydanı’ndan bilahare Muğla’daki 2. Ofisini Dalaman’da açan Avec Car Rentals, rastgele ihtiyaca makul açık miftah havuzu ile müşterilerine sevinçli sürüşler vadediyor.

Değişik tıpkısı şubesini ise Sümela Manastırı, Ayasofya, Uzungöl üzere tarihi, ülkemizin büyük doğası ve yaylalarıyla ünlü turizm merkezlerinden biri olan Trabzon’da açan Avec Ilan Rentals, bölgenin mütezayit turistik ve hesaplı potansiyeline, sunduğu serbest çevirgeç havuzu ve alıcı memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla cevap vermeyi hedefliyor.

İstanbul Atatürk Hava Meydanı İç ve Aut Hatlar, Avek Otomotiv Tekstilkent, Avek Otomotiv Ümraniye, Avek Otomotiv Çanakkale, İzmir Adnan Menderes Hava Meydanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Bodrum-Milas Havalimanı, Balıkesir Edremit Havalimanı ve Antalya’de var olan şubelerine Dalaman ve Trabzon’u de ekleyen Avec Car Rentals, mümasil zamanda Sabiha Gökçen Havalimanı’nda birlikte yeni aynı yazıhane açmaya hazırlanıyor. Başka yandan dahi çevirici havuzunu müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirerek çok değişik marka, müşabih ve segmentteki araçları filosuna karışma ederek büyümeye bitmeme ediyor.

Share: