Tesla arabadan çokça Bitcoin’den kazandı

Karaca mülk aklama ve suçun finansmanında kullanılmasına ilişkin dair korkular zımnında devletlerin mail markaj altında tuttuğu kripto paralara ait konuşan Rusya Celal Başkanı Vladimir Putin, kriptoların var olma hakkına ehil olduğunu söyledi.

CNBC ile yapılan ve Kremlin’in genel ağ sitesinde yapılan röportajda Putin, saklı yazı varlıkların “var olma hakkına cemaat olduğunu ve ayrımsız ifa ara bulucu yerine kullanılabileceğini” söyledi.

“TİCARET İÇİN ER”

Putin ayrıca, Rusya’nın ihracatının büyük kısmını oluşturan yer yağı ve farklı emtia ürünlerinin ticareti üzere dijital mülk birimleri kullanmaktan bahsetmenin çokça er olduğu üzerine uyardı.

Rusya, Katliam’üstelik yaşanan sürecin ardından 2014 yılında yaptırımlarla yüz yüze kalması dolayısıyla dolar ticaretine almaşık arıyordu. Putin KUL’yi doları zırh olarak kullanmakla suçluyor. Kriptonun bu konuda bir almaşık olup olamayacağı ise nikbet konusu.

RUSYA’DAKİ POLİTİKA YAPICILAR ENDİŞELİ

Rusya Şekil Bankası, elan ilk yatırımcıları saklı yazı piyasasının serencam etap kokot olması üzerine uyarmıştı. Vezneci antrparantez sayısal mal birimlerinin ev içre ayrımsız ifa yöntemi yerine kullanılmasına müsaade verilmediğini açıklamıştı.

Ancak Interfax’a göre, Maliye Vekil Yardımcısı Alexei Moiseev bu hafta yaptığı açıklamada, Çin’inkine benzer bir umumi yasağın planlanmadığını söyledi.

Rusya’üstelik Kovid-19 kaynaklı ölüm sayıları artmaya bitmeme ediyor

 

Rusya ve İngiltere’den erke ortaklığı

 

Rusya koku alma organı spreyi şeklindeki Sputnik V aşılama faz 2 testine müsaade verdi

 

Share: