Şeriklik araçları, e-Devlet’te bir tane husus üzerinden takip edilebilecek

Kurumlara operasyonel dil isticar ve bit yönetimi çözümleri sunan TEB Arval, “Birebir Sürücü Yönetimi” ile sektörde yenilikçi tıpkı hizmete imzasını atıyor. Bakım kapsamında açkı seçimi, teslimat, bakım, lastik değişimi, sürüş eğitimlerinin planlanması kadar günlük operasyonel işlerin tamamının takibi daima sürücülerle yapılıyor.

TEB Arval, hayata geçirdiği Uygun Sürücü Yönetimi hizmeti ile, sürücülerin ihtiyaçlarını daha çabuk ve ameliye tıpkı şekilde karşılamayı hedeflerken, bit yöneticilerinin üzerindeki hisse senedi yükünün azalmasına ve yöneticilerin ana işlerine odaklanmalarına de havari oluyor. Konuyla ilişkin vukuf veren TEB Arval Eş Genel Müdür Yardımcısı Furkan Karaman şunları söyledi: “Zaman ölçün hizmet işleyişimizde sözleşme öncesi tedbir aşamasında ve hizmet alınan süre süresince kamu süreçler kehle yöneticileriyle yönetiliyor. Kehle yöneticileri da bu süreçlerle ilgilendiren ciddi aynı şekilde sürücüleriyle bildirişim halindeler. Sürücülerin açacak seçimi, teslimatı, periyodik hizmet ve sondaj dönemlerinin hatırlatılması ve bu konulardaki soruların yanıtlanması filo yöneticisinin operasyonel takibindeki işlerden sadece bazıları. TEB Arval adına, sunmaya başladığımız bu yıpranmamış bakım ile sürücülerle birebir bildirişim halindeyiz. Sürücülerimize araçlarının seçim aşamasından itibaren bindi olmaya başlıyor; bakım randevularını alıyor, tetebbu zamanlarını kendilerine bildiriyoruz. Bu sayede sürücülerin güdeleme ve memnuniyet düzeylerini artırırken, bit yöneticilerinin operasyonel taraftaki aksiyon yükünü birlikte azaltıyoruz.

TEB Arval namına Birebir Sürücü Yönetimi’ni müşterilerinin talepleri doğrultusunda ve Arval’mağara arsıulusal bit yönetimi tecrübelerine dayanarak geliştirdiklerini tamlayan Karaman şöyle bitmeme etti: “Uygun Sürücü Yönetimi sayesinde kamu hizmet süresi boyunca sürücümüzle ait temas detayla yakından ilgileniyoruz ve süreci onlar için eş güdümlü ediyoruz. Hizmetin başlangıcından itibaren sürücülerimize miftah kullanımında dikkat etmeleri gerekenlerle ilgili tıpkı eğitim bilimi hazırlıyor, değme üç aylık dönemde de umumi filo performanslarını filo yöneticilerine raporluyoruz. Müşterilerimize, detaylarla devir kaybetmeden mobilite alternatifleri, alarga emek koşullarının geliştirilmesi, araç politikası güncellemesi ve iyileştirmeleriyle ilgilendiren henüz önemli kararlar alması amacıyla üstelik zaman yaratıyoruz.”

Şeriklik aracı güdeleme ve sevinme kriteri

TEB Arval yerine Akademetre hareket birliğiyle gerçekleştirdikleri Ufaklık Kiralama Araçları Kullanıcı Algı Araştırması’nın sonuçlarına da değinen Karaman, isticar süresi boyunca araçlarla ilgili süreçlerin sürücülerle birebir izlem edilmesinin şirketlere sağladığı zaman ve gelişim gücü tasarrufunun yanında çalışanların şeriklik araçlarına duyduğu iyelik hissini de artırdığını dile getirdi. Müşareket aracına mahsus mülkiyet hissi ise aracın itinalı tasarruf düzeyinde çoğalma ve güdücü güvenliğini yanı sıra getiriyor. Araştırmaya göre, hele işleri zımnında kül gün araçlarını aynı ofisleri kabil kullanan çalışanlar için şeriklik ara bulucu bati tıpkısı güdeleme ve sevinme kriteri olurken, çalışanların şirket uzlaştırıcı konusundaki zevk ve memnuniyet düzeyleri arttıkça güdücü davranışları de iyileşiyor.

Çalışanın ortaklık aracını seçebilmesi itinalı vesile kullanım düzeyini da artırıyor

Araştırmaya katılan sürücülerin %90’ı araçlarının marka evet üstelik modelini kendilerinin seçmediğini söylüyor. Sürücüler esasen ayrımsız oranda müşareket aracının işaret, menent ve rengine karar çevirmek istiyor. Yalnızca sürücünün istediği marka, kabil ve rengi seçebilmesi, %78 olan olumlu güdücü davranışlarını %96’ya yükseltiyor. Aracını mütenevvi aksesuarlarla modifiye edebilmek ve icar süresi böylecene sürücülere sunulan ara bulucu satın alabilme opsiyonu da bu duruma artı yönde katkı sağlıyor.

Müşareket aracının seçimiyle başlayarak isticar boyunca inisiyatiflerin çalışana verilmesi itinalı komütatör kullanımını haydi amacıyla yeryüzü balaban motivasyon unsuru yerine öne çıkıyor. Araştırı sonuçlarına bakarak, temas 10 kehle yöneticisinden 7’si çalışanları ortaklık aracını özenli kullanmaya isteklendirme ediyor. Filo yöneticileri, çoban davranışlarını yükseltmek için miftah kontrollerinin uyumlu yaptırılmasına ilgi gösteriyor, sürücülerini sıkça uyarıyor ve performansa dair icraat geliştiriyor. Bu çalışmaları hayata geçiren ufaklık yöneticilerinin ayrımsız haddinden fazla açıdan bu süreçlere haddinden fazla pahal antlaşma ve hareket gücü ayırması gerekiyor.

Share: