Korona virüs yüzünden gezemedik

Milyonlarca vatandaşı ait, açacak taharri bedelinin emniyet kartıyla ödenmesine müteveccih ölçülü çalışmalar tamamlandı. Kartla ödeme uygulaması, ilk ayın evvel günlerinde Ankara ve İstanbul üzere büyükşehirlerde başladı. Arkası Sıra da gayrı illere yaygınlaştırıldı. Evet taksit bahis konusu mu? Habertürk’kap Olcay Aydilek’e mütekellim yetkililer, daha taksit uygulamasının devreye alınmadığını, bu konu üzerinde birlikte çalışıldığını söyledi.

Türkiye’üstelik, dil istikşaf hizmetini; Doğuş Grubu, TÜV SÜD ve Bridgepoint’in ortak olduğu TÜVTÜRK yürütüyor. Kurgu etüt bedeli, seçme yıl baştan değerleme oranında artırılıyor. Ücretlere, 1 Eş’tan flört etmek amacıyla baştan değerleme oranında, (yüzdelik 9.11) bindirim yapıldı. Buna bakarak anahtar tetkik ücreti otomobiller üzere 342 TL’den 20 kuruştan, 372 TL 88 kuruşa çıktı. Otobüs ve kamyon, 462 TL 56 kuruştan, 503 TL 86 kuruşa yükseldi.

Açar etüt bedelleri, bakir yıla kadar evvelce adına ödenebiliyordu. söz konusu bedelin, emniyet kartıyla ödenmesine yönelik tıpkı süredir ölçülü icraat tamamlandı. Vasıta muayene ücretleri, emniyet ya da vezneci kartıyla yapılabiliyor.

Kaynaklar, kartla ödeme uygulamasının, evvel ayın önceki günlerinde Ankara ve İstanbul kadar büyükşehirlerde başladığını belirterek, “Ardından bile farklı illere yaygınlaştırıldı” dedi.

Kiralık araçlarda kullanılmamış dönem

 

2021 yılının anahtar tetkik ücretleri galiba oldu

 

Trafiğe çıkan miftah sayısı nısıf yarıya arttı

 

Share: