Saklı Yazı oyunlar milyarderler yaratıyor

BITO kodu ile muamele gören ProShares Bitcoin Strategy ETF kısaca yüzdelik 4,9 derece kazanarak 41,94 dolara daha çok. Bloomberg’mağara derlediği verilere bakarak, 24 milyondan aşkın hisse el değiştirdi. Fonun trampa işlemlerinin yapılma şeklinden hava, fona açık antre ve çıkışlar anlaşılan Çarşamba tün yarısına kadar bilinmeyecek.

Bitcoin 65 bin dolar seviyesinin üstüne çıkarak rekor seviyeye ulaştı.

Saklı Yazı paralara odaklı ayrımsız anamal piyasaları platformu olan FRNT Financial Inc.’nin CEO’su ve kurucularından Stephane Ouellette şöyle dedi:

Piyasa katılımcıları ile konuşmalarımızdan edindiğim izlenime göre, efdal muamele hacmi, prosedür günü ilerledikçe bunun liyakatli tıpkısı ser adına değerlendirileceğine ait güçlenen inanç ile münasebetli. Perişan yatırımcının Bitcoin’e envestisman yollarının hâlihazırdaki sayısı dikkate alındığında, KÖLE bazlı ETF’ler çıplak bir şekilde ara sıra adsız talebi istiğna ediyor.

Aynı Bitcoin ETF’si detaylı zamandır hem saklı yazı dünyalık topluluğu hem de Wall Street yatırımcıları marifetiyle bekleniyordu ve bunların balaban kısmı yıllardır, regülatörlerin bu fonları onaylamasının dijital paraları daha çok ana hareket yatırımcıya açacağını söylüyordu. ProShares fonu vadeli kontratları içeriyor ve başvurusu SEC Başkanı Gary Gensler’mağara “balaban yatırımcı korumaları” sağladığını söylediği yatırım fonu kuralları dâhilinde yapıldı.

Share: