Bakan Aristokrat: “Gabar bölgesini 2023’te Cumhuriyetin ikinci asrına başlarken tertemiz yapacağız”

Nazır Aristokrat: “Gabar bölgesini 2023’te Cumhuriyetin ikinci asrına başlarken tertemiz yapacağız”

“Şehitlerimizin intikamını alıyoruz, bize haddinden fazla çektirdiler”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ‘Yüz Yüze 100 Dönüş’ programı kapsamında Silivri’dahi ziyaretlerde bulundu

İSTANBUL – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Tığ şehitlerimizin intikamını alıyoruz. Bize haddinden fazla çektirdiler, bu ülkenin gücünü çok zayıflatmaya çalıştılar. Amerika’yı arkalarına aldılar, Avrupa’yı arkalarına aldılar ve bu ülkeyi bölmeye parçalamaya çalıştılar. Allah bize yıldız edecek Gabar bölgesini 2023’te Cumhuriyetin ikinci asrına önceden arı sili yapacağız” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, DOĞRU Parti İstanbul İl Başkanlığı vasıtasıyla planlı “Yüz Yüze 100 Dolaşma” programı çerçevesinde Silivri’dahi YANLIŞSIZ Öğür İlçe Başkanlığını ve belediyeli konuşma etti, vatandaşlarla benzeri araya geldi. Ortaköy Mahallesi’nde mütekellim Icra Vekili Aristokrat, ” Türkiye’da tahminî 2 buçuk, 3 yıldır afetler yoğun geldi. Afetten afete koştuk, terörle mücadeleden terörle mücadeleye koştuk, yangından yangına koştuk. Ama arkamızdan aynı bir tane ‘Nerede bu ihtişam?’ diyen tıpkı kişi bırakmadık. İşini kaybeden yüzlerce kişinin işlerini tıpkı kısmını devletten ayrımsız kısmını bağışlardan topladığımız paralarla, yeniden aksiyon kurmaları amacıyla destekte bulunduk. Gücümüzün yettiği kadar herkese elimizi uzattık ama ‘nerede bu devlet’ dedirtmedik” dedi.

Vekil Aristokrat, vatandaşlarla kardeşçe ettikten sonra Gazitepe Mahallesi’ne geçti. Tıpkı kıraathanede vatandaşlarla aynı araya mevrut Bakan Soylu, ” Macaristan’dahi Soros Öğür kurdurdu. Şeş partiyi aynı araya getirdiler ve iki şişman şehrin belediye başkanlarından birisini aday gösterdiler, sonrasında ise Macaristan Başbakanı Orban, hepsini ezdi geçti. Demincek Amerika’dan binlerce kilometre öteden ülkelere hikaye biçerek, burada büyükelçilerle görüşerek bu amal çözülmez. Buradan Kılıçdaroğlu’na şurası birlikte söylemek istiyorum; Kılıçdaroğlu ferda bu büyükelçiye gönderdiğin adamının büyükelçiyle konuşması benzeri kaset yerine, bu ülkenin ayrımsız vatandaşı tarafından savcılığa suç duyurusu adına giderse ne yaparsın? Büyükelçinin verdiği talimatlar senin partiye ve değişik partilere giderse ne yaparsın? Kasetlerde, partileri zahir sustururuz, anayasayı nasıl değiştiririz, seçimin ilkini ne zaman yapar sair seçimi hangi antlaşma yaparız, hele bu LGBT üstüne bu milletin düşüncesini zahir değiştiririz, bunların bütünü ayrımsız kasette vatandaşın biri getirirse sen ne yaparsın? Bu mevki hangi mandayı akseptans etti ne üstelik sömürgeyi bu mevki bunların hiçbirini akseptans etmez” dedi.

Nazır Aristokrat, “Temas molekül istismar ediliyor. Bugün Eskişehir’dahi eller ellerinde kılıçlarla geziyorlar diye bir kaynak artık ortaya. Talimat verdik laf araştırıldı gelen bilgiye bakarak, Eskişehir’birlikte bir film çekiminde etkin, bizim ülkenin çocukları olan ve ellerinde birlikte taklit kılıçlarla benzeri yerden eksantrik bire bir yere gidiyorlar. Toplumsal medyadaki ego ona hata galerisi diyorum, hata galerisinde anında Suriyeliler kılıçlarla beraber sokak ortasında geziyorlar diye hile haber yapıyorlar. Bunun ufağı büyüğü yoktur bu ayrımsız zihniyettir ve tığ bu zihniyeti alt etmek durumundayız” dedi.

Daha sonra Misyon Mumcu Meydanı’nda vatandaşlarla benzeri araya gelen Bakan Aristokrat, ” Sazak, Hatay, Osmaniye, Adana ve Adıyaman’ı ortamında bulunduran Amanos Dağları’ndan teröristleri temizledik. Senelerce Karadeniz’dahi Karadeniz insanını ürküten ve ağır, Muazzez evladımızın ve astsubayımızın katline sebep olan teröristleri Karadeniz’den temizledik. Erzurum bölgesini teröristlerden temizledik. en üst İran’ın yanı başında bulunan ve buraya sınırdan girilmesi çok dümdüz olan Tendürek bölgesini temizledik, tertemiz kuzuluk getirdik. Tığ şehitlerimizin intikamını alıyoruz. Bize haddinden fazla çektirdiler, bu ülkenin gücünü çok zayıflatmaya çalıştılar, Amerika’yı arkalarına aldılar, Avrupa’yı arkalarına aldılar ve bu ülkeyi bölmeye parçalamaya çalıştılar. Allah bize yıldız edecek Gabar bölgesini 2023’te Cumhuriyetin ikinci asrına önceden arı sili yapacağız. Türkiye’yi tertemiz yapacağız” ifadelerini kullandı.Share: