Türkiye Dirlik Fonu Volkswagen’e eş oluyor

İlk posta 1984 yılında pazara verilen ve SEAT markasının ikonu haline mevrut SEAT Ibiza’nın 5. nesli; doğacak teknolojisi, çarpıcı dinamizmi, geliştirilmiş çöz mekanı ve konfor yönünden geçirdiği iyileştirmeleriyle satışa sunuldu. SEAT’ın tipik DNA’sını yansıtan can alıcı yıpranmamış tasarımı, henüz arıtılmış, galeyan donör ve çağcıl çizgilerle birleşip, çok elan acı ve sportif aynı görünüş sunuyor. 
Volkswagen Grubu’nun eskimemiş MQB A0 parçalı platformunda üretilen önce müşabih olma özelliğine ehil eskimemiş SEAT Ibiza, sunu ümranlı teknolojilerle donatılırken bire bir zamanda iç hacimde dikkate değer ıslah özellikleri birlikte sunuyor.

Türkiye’birlikte satışa verilen motosiklet seçeneklerinden ilki 75 HP bati üreten üç silindirli 1.0 MPI motor. Bu motor 100 km’dahi 4.9 litre mahrukat tüketirken, km başına 112 g CO2 emisyonu üretiyor. Turbo kompresörlü, uzaklık soğutuculu ve direkt enjeksiyonlu 1.0 Eco TSI motosiklet ise 95 HP el kitabı ve 115 HP DSG versiyonlarıyla sunulmakta.

Dört değişik paket: Reference, Style, FR ve XCellence 

Bakir SEAT Ibiza, sırasıyla Reference ve Style versiyonlarından başlayarak dört ayrımlı donanım serisiyle sunulacak. İlk etapta Reference ve Style donanımlar satışa sunulurken, FR ve XCellence ise ilerleyen dönemde showroomlarda yerini alacak.
Avek Otomotiv Yıpranmamış Ibiza test ara bulucu ile, Ibiza severleri Showroom’una davet ediyor.

Share: