Otomobil devi 605 milyon dolar ukubet ödeyecek

Volkswagen Ticari Çevirgeç hafif ticari çevirgeç pazarında ayrımsız unsur imza atarak, bağan mahiye kredi ödeme tutarı ve gelişmemiş aralıklarla aracın yenilenmesi gibi avantajlar sunan yeni Auto Credit uygulamasını devreye aldı. Avek Otomotiv’de Volkswagen Ticari Çevirici’ın Caddy, Transporter, Caravelle ve Amarok modelleri üzere muteber olan Volkswagen Auto Credit’le, kullanıcılar kiralar üzere bağan taksitlerle araç sahibi olabildikleri kabil, uygulamanın vdf’nin köylü gurur garantisi kabil avantajları bulunuyor. 
Auto Credit’le Caddy TSI modeli mahiye 890 TL, Caravelle Trendline modeli 1390 TL ve Amarok Aventura modelleri 2390 TL ödeyerek Avek Otomotiv’da satın alınabiliyor.

Kiralar üzere bağan taksitlerle istediğiniz araca sahip olmak türlü 

Auto Credit, kullanıcılara mutat krediye oranla oldukça bağan taksitlerle, hayallerindeki aracın bir eğin donanımına eş olma imkanı tanıyor. 10 bin TL peşinatla manuel şanzımanlı Caddy Trendline modelini satın ahzetmek isteyen bir kullanıcı, ödeyeceği taksit tutarı ile Auto Credit’i kullanarak aynı peşinatla ve çok daha birkaç taksitlerle Caddy Exclusive DSG modelini satın alabiliyor.

Bütün eskimemiş benzeri araca ehil olmanın keyfi

AutoCredit sisteminde kiralama sisteminden değişik adına açacak müsaade sahibi müşterinin kendisi oluyor ve araçla ilişik namına verilen tamlık mali avantajlardan yararlanabiliyor. Sistemde antrparantez, müşteriler 3 yılda tıpkı aracını aynı yenisiyle tahvil ve sonsuz adına yıpranmamış aynı araca cemaat olma avantajından yararlanabiliyor.

Uzatılmış Garanti ve evvel sene kasko

Açacak alımında Auto Credit’i yeğleme eden kullanıcıların güvence süresi vdf vasıtasıyla benzeri yıl uzatılıyor ve aracın kullanım süresi süresince garanti kapsamında kalması sağlanıyor. Antrparantez cümle tarafından geçmiş yıl kasko bedeli krediye karışma edilerek müşterinin kasko bedelini daha tafsilatlı vadede ödemesine bile imkan sağlanıyor.

Ansız kurum garantisi

Auto Credit’mağara müşterilere sunduğu avantajlardan ayrımsız başkası ise köylü gurur garantisi. Kullanıcılara araçlarını vdf yoluyla belirlenen şerait dahilinde kullanmaları durumunda, benzeri kafasız hava taahhüdü verilerek gitgide araçla ilişik yaşayabileceği değer kaybı kaygılarının önüne geçiliyor. Sistem kullanıcıya ayrıca aracını önel böylelikle ikinci ahali piyasasında kendisinin satarak değerlendirmesi seçeneğini birlikte sunuyor. Mehil böylelikle müşteriler 3 farklı seçenekten yararlanabiliyor; isterse önel sonundaki balon ödeme tutarını ödeyebiliyor, isterse balon ödeme tutarını vdf eliyle belirlenen önel limitleri içre esasen kredilendirebiliyor veya aracı belirlenen alım şartları çerçevesinde vdf’ye geri verebiliyor.

Share: