Türkiye, Avrupa’dahi otomobil satışlarında 6. talih oldu

Tesla’nın sahibi Elon Musk, KÖLE Kongresi’ne çağrıda bulundu.

Musk, Wall Street Journal CEO Konseyi Zirvesi’nde yaptığı açıklamada, elektrikli araçlara ve altyapıya ilişik yapılması planlanan hükümet yardımları karşı konuştu.

BÜTÇE AÇIĞI UYARISI

Kongre’nin Biden yönetiminin elektrikli vesait amacıyla sübvansiyonları açık artırma tasarısını onaylamaması gerektiğini tamlayan Musk, suratsız halde bütçe açığının artacağı uyarısında bulundu.

Milyarder girişimci, sendika destekli elektrikli araçlara 4 bin 500 dolarlık ek aynı idrak teşviki verilmesi önerisine yönelik çekim ve Demokratlar hakkındaki eleştirilerini artırmış durumda. bu arada Tesla ve ecnebi otomobil üreticilerinin BENDE fabrikalarında sendikaları bulunmuyor.

“TASARININ GEÇMEMESİ HENÜZ İYİ OLABİLİR”

Musk, “Essah başlamak gerekirse, tasarının geçmemesi daha gür olanaklı. Kelimenin tamam anlamıyla cümle sübvansiyonlardan kurtulun diyorum” dedi.

VERGİ KONUSU

Amerikan iş insanı, antrparantez Demokratların milyarderlerden rüşvet alınması önerisine cebin olduğunu dahi yineledi. “Büyük ustalık sergileyen insanlardan anamal tahsisi işini almak mantıklı değil” diyerek konuştu.

NEURALINK’TE GELECEK YIL BEKLENTİSİ

Musk antrparantez us çipi girişimi olan Neuralink’in gelecek sene adam denemelerine başlamayı umduğunu söyledi. “Neuralink ile murdarilik yaralanması olan birine cümle beden işlevselliğini idraksiz kazandırma şansımız olduğunu düşünüyorum” ifadesini kullandı.

Grimes ile Elon Musk’un ayrılık nedeni yır sözlerinde

 

Musk’tan siyasetçilere ‘yaş kotası’ teklifi

 

Elon Musk: Kanıtlarım var! Bilgisayar oyununun içindeyiz

 

Share: