TOKİ 20 ilde 204 aksiyon yeri satışı yapacak

Kasaba, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Hane İdaresi Başkanlığı(TOKİ)’ndan alınan bilgiye bakarak, Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Sazak, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Yozgat ve Zonguldak’ta 204 hisse senedi yeri, açık artırma yöntemiyle 1 Eylül Perşembe saat 10.30’da berrak artırmayla satılacak.

Yıldızlı artırmalar, Ankara Bilkent Otel ve Konuşma Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak. Ayrıca genel ağ üzerinden “www.emlakmuzayede.com.tr” adresinden öneri verilebilecek.

Alıcılar, Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Sazak, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta satışa verilen aksiyon yerlerini yüzdelik 50 peşinat ve 120 ay vadeyle, Trabzon’daki iş yerlerini ise yüzde 25 peşinat ve 120 kamer vadeyle alabilecek.

Belirgin artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Ahali Bankası ATLATMAK ve T.C. Ziraat Bankası NANIAZIZ tarafından yürütülecek. Başvuru ve teminatlar, bu bankaların birlik şubeleri tarafından akseptans edilecek.

Satışla ilişik ayrıntılı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” genel ağ adreslerinden, “444 86 54” ve “0 212 608 15 00” numaralı telefonlardan ulaşılabilecek.

‘TOKİ’nin kurasına Suriyeliler üstelik girdi’ iddiası!

 

TOKİ aidatlarına yurttaş isyanı

 

Share: