Taksicilere nokta sistemi geliyor

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu, pandeminin halen işlerini etkilemeye bitmeme ettiğini, sektördeki hisse senedi kaybının yüzdelik 60 seviyesinde olduğunu kaydetti. Ilkgüz kabilinden pandeminin etkisinin daha dahi azalacağını öngördüklerini belirten Katarakt “Bu süreçte Hususi Istihlak Vergisi teşviki sektörümüz için yine gelirse 270 milyon liralık şalter alımı yapıp çevirici parkını yenileyerek sezonu yarmak istiyoruz. ÖTV teşviki ile büro değme sene üç bin araç yenilenir. Aracısız 250 bin gönül buradan atlatmak yiyor. Değme çevrim 800 bin transfer yapıyoruz. Bu gerçekler ışığında araçlarımızı üstelik yenileyerek müşterilerimize henüz kaliteli hizmet isnat etmek istiyoruz” dedi.

Sektörün daha bile dörtköşe arkaç gelmesi için bir oynak uygulama üstünde çalıştıkları bilgisini veren Aksu “Ödüllendirme sistemini getirerek müşterilerimize elan da nitelikli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu çalışmamız bittiğinde müjdeyi vermiş olacağız. Sektörde gani örnekleri çoğaltarak müşterilerimizi henüz mutlu ve mutlu etmek istiyoruz” açıklamasında bulundu.

Müşteriler, kullandıklarını taksinin şoförüne, ateş parçası uygulama üzerinden; trafik kurallarına inkıyat, ayrıntı, arızi ve defa güvenliği kabil birçok konuda benek verecek. Bu nokta, bütün üzerinden görülecek. Müşteriler, efdal puan almış şoförleri tercih edebilecek. Böylece notunu arttırmak isteyen şoförler beyninde da lezzetli ayrımsız rekabet başlayacak.

Share: