Sevkiyat krizi, kafile kurallarını etkiledi

Formula 1TM yönetimi, 2021 konkur takvimini baştan güncelledi ve kesinleşen sonuç halini açıkladı. Kesinleşen takvime göre Intercity İstanbul Otopark’ta gerçekleştirilecek olan Formula 1TM Turkish Grand Prix 2021, tıpkısı hafta ati alınarak 8-9-10 Teşrinievvel tarihlerinde gerçekleştirilecek.

“Formula 1TM Turkish Grand Prix 2021 Heyecanı Birlik Doğal Gaz Bitmeme Ediyor”
Intercity İstanbul Park Yeri Umumi Müdürü Sadi Hezber, konuyla ilgilendiren şu değerlendirmelerde bulundu;
“Umum dünyada pandeminin etmen olduğu karmaşıklık cihetiyle bu sezonki yarış takviminde kip çokça el değişiklikler oldu. Intercity İstanbul Park Yeri olarak bu süreçte üstelik Formula 1TM yönetimiyle bitli temasta bulunarak, belirsizlikler noktasında çözüm önerilerimizi sunduk ve neva yeteneğimizi sergileyerek güncellenen takvimdeki yerimizi koruduk. Kesinleşen takvime bakarak 8-9-10 Ekim tarihlerinde dünyanın gözü İstanbul’birlikte ve Intercity İstanbul Otopark’ta olacak. Bu kapsamda bilet satışlarımız üstelik kül hızıyla bitmeme ediyor. Mevcutta biletlerini almış seyircilerimizin hiçbir prosedür yapmasına icap bulunmuyor. Geçtiğimiz yılın yer bereketli yarışını gerçekleştirerek Türkiye’ye yaşattığımız gururu bu yıl seyircili kendisine yeniden edeceğiz. Bu heyecana kuma olma fırsatını kaçırmak istemeyenleri ant kaybetmeden biletlerini almalarını referans ediyoruz.”

Türkiye’nin al kesim sınıflandırması bozukluk sevgili yaratıyor?
Sonuç 10 ahit ortamında kırmızı ülkelerden birinde mevcut herkesin, İngiltere hükümeti tarafından onaylanmış bire bir otelde yaşama başı 2250 paunt karşılığında 10 günce mecburi karantina geçirmesi gerekiyor.

F1’in kırmızı bölgeler için tıpkı muafiyeti bulunmayan ve benzeri muafiyet alınması üstelik beklenmiyor.

Formula 1’birlikte cinayet

Formula 1 Türkiye Grand Prix’si bilet fiyatları galiba oldu

Share: