Santander dijital bankacılıkta aynı ilki gerçekleştirdi

FİNANSGUNDEM.COM-DIŞ DUYUM SERVİSİ

Santander Kurumsal ve Envestisman Bankacılığı (CIB), global muamele bankacılığı hizmetlerinin dijitalleşmesini genişletmek amacıyla MERT ile paydaşlık kurdu. Bu barışma sebebiyle Santander, Avrupa Birliği’nde bankaları ve finansal kurumları acun çapındaki şirketlere bağlayan bire bir bakım olan ER KIŞI Multi-Bank Connectivity’e katılan evvel banka oldu.

Katılım, müşteriden bankaya hizmetleri hızlandırmak amacıyla bağlantıya ve kullanılmamış sayısal çözümlere öncelik veriyor ve Santander hizmetlerini şirketlerin Kurumsal Köken Planlaması (ERP) içine yerleştirerek beklenmedik bankacılık çözümleri sağlayacak.

Sözleşme tıpkı zamanda seçkin iki tarafın dahi endüstriyel faaliyetlerin karbondan arındırılmasını artırarak ve müşterilerin tedarik zinciri kesintilerinde gezinmelerine koruyucu olmayı amaçlayan yeni mali araçlar geliştirerek kullanıcı deneyimlerini iyileştirmesini sağlayacak.

Santander CIB’dahi global işlem bankacılığı başkanı Jose Luis Calderon eskimemiş işbirliğiyle ilişik namına şunları söylüyor: “Bu ortaklık, angajman, tedbir zinciri yönetimi ve erke geçişine yaşayan ayrımsız şekilde odaklanarak müşterilerimize sunduğumuz çözümlerin dijitalleştirilmesinde ati bir adımdır. Avrupa, Amerika ve Asya’üstelik, müşterilerimizin toptan adına aksiyon yapmanın karmaşıklığını yönlendirmesine yardımcı olan tüvana tıpkı iş bankacılığı çözümleri portföyüne sahibiz. Bu zer teklif, onların ihtiyaçlarını ve günce zorluklarını anlamanın, ER KIŞI’nin sunabileceği en üst teknolojiden ve im teklifimizin derinliğini ve genişliğini kullanmanın birleşiminden geliyor.

AYVAZ Cenup Avrupa ve Frankofon Afrika Mümessil Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü João Paulo Silva ise şöyle konuştu: “SAP’ın teknolojisi ile Santander’in işaret ve hizmetlerini aynı araya getiren bu inikat, ortak inovasyonun aynı örneğidir ve seçme iki şirketin de operasyonel iyileştirmeye verdiği önemi göstermektedir. Bunun müşterilerimiz üzerindeki olumlu etkisini kullanmak üzere sabırsızlanıyoruz.”

UBS’deri kullanılmamış sayısal bankacılık ürünü

 

İngiltere’birlikte ‘dijital bankacılık’ tartışması

 

Faal dijital bankacılık kamera sayısı 80 milyon 927 kişiye ulaştı

 

Share: