Sakat Nissan CEO’sunun kaçış davasında karar açıklandı

YOLO, günümüzün sunma koskocaman problemleri arasında saha düz çetin gidiş geliş ve park yeri sorunlarına cebin sunduğu kaliteli, konuşu ve bayındır ulaşım çözümleriyle büyümeye bitmeme ediyor. Çolakoğlu Metalurji ve Egegaz’de Umumi Heyet Başbuğ Vekili ve tıpkı zamanda YOLO Umumi Heyet Başkanı Haydar Çolakoğlu, YOLO’evet olan talebin alelhusus pandemi döneminde öne çıkan dosdoğru ve emin erişim beklentisiyle elan birlikte arttığını belirtti ve YOLO’nun genişleyen hizmet ağıyla ilişik adına şunları söyledi: “İstanbul ve Ankara’nın ardından Bodrum’üstelik dahi YOLO ile kişiye özel transfer hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Pandemi koşullarında YOLO ile, hoppadak bu sene 1 milyon sürüşü aştık. Bu, bizim ve YOLO’nun gelişimine katkı sağlayıcı sistem üzere şişman ayrımsız çalım kaynağı. Emeklerimizin karşılığını kullanıcılar gözetiminde böylesine olumlu sonuçlarla bürümek bize bahtiyarlık veriyor.

Ilkokul yıldır entelekt çağrı teknolojisi ile Türkiye’bile kişiye özel taşıma hizmeti veren YOLO, özellikle pandemi döneminde öne çıkan dimdik ve tehlikesiz erişim talebi doğrultusunda bakım ağını genişletirken, pandemi koşullarında hemen bu yıl 1 milyon sürüşü aştı. İstanbul ve Ankara’nın arkası sıra Bodrum’üstelik birlikte hizmetlerini sürdüren YOLO, kurulduğu günden bu yana ister aldığı yatırımlarla gerekse uygulamayı geliştirmeye ve yaygınlaştırmaya müteveccih attığı adımlarla özen çekiyor.

Özellikle iri şehirlerde yavaş gidiş geliş zımnında çokça fasıla harcanırken, eklenmiş olarak otopark sorunları da yaşandığını belirten Haydar Çolakoğlu, şunları söyledi: “Yoğun gidiş geliş ve park sorunlarına alın YOLO ile kullanıcılara nitelikli, hesaplı ve abat tıpkısı erişim alternatifi sunuyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır süren pandemi döneminde birlikte kullanıcıların metin ve emniyetli erişim ihtiyacının öne çıktığını görüyoruz. Biz birlikte kullanıcıların bu yöndeki taleplerini ve beklentilerini sunduğumuz hizmetlerle bildirme dolgunca şekilde karşılamaya devam ediyoruz.

Pandemi döneminde YOLO’ya rica arttı

YOLO’nun verilerine bakarak, pandemi döneminde hem elden hem bile hijyen koşullarına akla yatkın araçlarla park yeri sorunu yaşamadan muvasala ihtiyaçlarını eğlemek isteyenlerin YOLO’yu tercih etmelerinde şanlı bir artma oldu. İstanbul’üstelik özellikle Boğaz hattında istek yoğunluğu artarken, Bebek, Hisar ve Kuruçeşme’den kullanıcıların da sıklıkla YOLO’yu yeğleme ettiği görülüyor.

“Elan çok büyüyeceğiz”

Bugüne büyüklüğünde kullanıcılardan mevrut müspet kavrayışsız dönüşler sebebiyle önümüzdeki dönemde YOLO’nun bakım verdiği toprak sayısını ve çoban sayısını daha üstelik artırmayı planladıklarını dile getiren Haydar Çolakoğlu, “Dileyen tümce eğer yeterliliği varsa web sitesinden sürücü görünmek üzere başvuruda bulunabiliyor. Hizmet verdiğimiz kayıt sayısını artırdıkça elan aşkın büyüyeceğiz. Zira sektörde bu alanda bir açıklık var. Nefer sayısında üstelik böylesine tıpkı çoğalma olduğu sürece bu hizmete olan talebin artacağını öngörüyoruz. Ayrıca önümüzdeki yıllarda Türkiye’de uygulamaya aldığımız YOLO ile yurtdışına de açılmayı planlıyoruz.” diyerek konuştu.

Girişimcilere kat sayı bir bakım

Ağız Ağıza yerel ve yasal tıpkı uygulama olan YOLO, ulaşımın gelişmesine ve trafiğin azalmasına yardım sunarken aynı zamanda KDV ve Kurumlar Vergi ödemeleriyle de pusat dışı artan birçok seyahatin vasıta altına alınarak vergilendirilmesini sağlıyor. YOLO’nun tüzel ast yapısı, bu yönüyle dahi yenilikçiliğe belirgin birçok girişimciye fiyaka benzeri oluyor.

Share: