Rum Sigorta çıkmaz hayvanlarına bindi oluyor

Temmuz ayında “Patim Güvende Sigortası”nı satışa sunan Rum Sigorta, 6 aydan şişman, 10 yaşından oldukça pisik ve köpeklerin ivedi tedavileri amacıyla veteriner masraflarını karşılarken, Pati Plus Teminatı ile ek güvenceler sağlıyor.

Poliçe satışlarından elde ettiği gelirin aynı kısmını hayvan hakları ve onların korunmasıyla ilgili icraat gerçekleştiren, bu alandaki arz kıvrak derneklerden biri olan Hayvanları Zavallılık ve İlgisizlikten Esirgeme Derneği’hangi (HAÇİKO) bağışlayan Anadolu Sigorta, bu sayede yardıma muhtaç hayvanların ihtiyaçlarını bile karşılıyor.

Patim Güvende Sigortası’na isteğe merbut namına eklenebilen Pati Plus Teminatı ile acil nitelik dışındaki veteriner masrafları ve muayyen hastalıklara yönelik tedavi giderleri amacıyla poliçe limitleri dahilinde güvence sağlayıcı Anadolu Sigorta, anlaşmalı veterinerlerde yılda bir defa etüt, ayn ve kulak temizliği ve keski kesimi uygulamalarını da ücretsiz olarak sunuyor.

“Evcil efsanevi sahiplerinin ağırlıklı gözyaşı ortalaması 42”

Pati Plus teminatlı poliçelere ilginin pahal olduğunu ifade fail Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Fatih Gören, “Satın alınan poliçelerin yüzdelik 65’e yakını Pati Plus teminatlı yerine düzenlendi. Talepleri incelediğimizde İstanbul’un yanında Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Samsun, Antalya ve Adana’dan bile ürünümüze tehlikeli aynı rabıt olduğunu görüyoruz. Yerel efsanevi sahiplerinin ağırlıklı yaş ortalamasının ise 42 olduğunu söyleyebilirim. 25-55 yaş arası kişiler ürüne elan aşkın demet gösteriyor. Önümüzdeki dönemde dahi ilginin artarak bitmeme edeceğini ve satışlarımızın artacağını düşünüyoruz. Bu sayede HAÇİKO ile hareket birliğimiz neticesinde henüz aşkın yardıma muhtaç hayvana ulaşabilecek olmaktan dahi bahtiyarlık duyuyoruz” diye konuştu.

Anadolu Sigorta, kadına müteveccih acul uğraş çağrısına destek oldu

Rum Sigorta’ya “Bireşimli Zekanın Geleceği” alanında birincilik ödülü!

Küçük Asya Sigorta The Hammers Ödülleri’nde gümüş ödülün sahibi oldu

Share: