Renault ve Dacia’dan okula gün servis kampanyası

Günce açacak kiralama sektörüne gücük süre ilk iddialı aynı şekilde giren Avec Car Rentals, yatırımlarına cevvaliyet kesmeden bitmeme ediyor. Iştirak, en son açmış olduğu İstanbul Atatürk Hava Meydanı Aut Hatlar ofisinden bilahare Bodrum Havaalanı’nda de yerini almıştı. 
Almaç odaklı dalavere ve kaliteli hizmetten edim vermeyen mezhep ile yola çıkan Avec Car Rentals, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Edremit Havalimanı, Atatürk Havalimanı Aut Hatlar, Bodrum Havalimanı ofisinden sonraları İstanbul Atatürk Havalimanı İç Hatlar ofisini birlikte açtı. Güdük zamanda ofis sayısını çarçabuk artıran Avec Zar Rentals, dil havuzunu Volkswagen Passat, Skoda Superb, Seat Leon, Volkswagen Çevgen, Volkswagen Golf, Seat Ibıza, Skoda Octavia, Skoda Kodiaq, Audi A3, Volkswagen Tiguan, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Jetta kabil güvenlik ve sürüş konforu efdal araç modellerinden oluşturuyor.
Başarılı yatırımları ile Türkiye otomotiv sektörünün önde mevrut firmalarından biri olan Avek Otomotiv ile birlikte Paşalı Grubu’nun otomotiv sektöründeki ikinci yatırımı olan Avec Ilan Rentals, www.aveccarrentals.com web sitesi üzerinden müşterilerinin aceleci ve avantajlı araçlar kiralayabileceği çözümler sunuyor.

Share: