Apple’dan kazaları bitirecek proje

Tarihi Ayazma Manastırı’nın eş sahipliği yaptığı, 28-29-30 Orak Ayı tarihlerinde gerçekleşen caz festivalinde aralarında Jülide Özçelik, Lara di Lara, Davet Sertel, Elif Çağlar 4tet, Ediz Hafızoğlu ve bir nice ünlü artist konser verdi.

DOĞANIN EŞSİZ GÜZELLİĞİYLE MÜZİK BİR ARADA

Bozcaada’nın kendine has doğasının üstelik haremlik ettiği Bozcaada Caz Festivali ilk defa meydanda gelgel tipi müzik festivali konseptini caz müziği ile buluşturdu. 
Biletleri günler öncesinde tükenen festivalin seçkin günü ayrı ayrımsız ilgi gördü. Türkiye’nin değişik illerinden olduğu büyüklüğünde sınırlı dışından birlikte gelen caz severlerin aya gelerek nazik bağlam gösterdiği festivalin temas yıl yapılması planlanıyor. 
Bozcaada Caz Festivali esas sponsoru Avek Otomotiv dahi etkinlik süresince Yıpranmamış Audi A5’ i konuklara tanıttı. Tekstilkent, Ümraniye ve Çanakkale’üstelik Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda, DOD markalarının izinli satıcısı olan Avek Otomotiv verdiği hizmetlerin birlikte sponsorlukları ve sosyal gravite projeleri ile adından sık sık bahsettirmeye devam ediyor.

Share: