Putin’den Batı’ya hodri meydan!

Rusya Fehamet Başkanı Vladimir Putin, Duma’birlikte mandepsi edilen siyasal partilerin liderleri ve sözcüleri ile ayrımsız araya geldi.

Rus ordusunun Ukrayna’evet harekat başlattıktan bilahare Zalim parlamentosundaki birliğin önemine aksan fail Putin, “Özel askeri harekatın başladığı 24 Şubat’tan sonraları ülkedeki tam hükümet birimlerinin ve hükümet kademelerinin kararlı, ahenk içre ve acul akıntı etmesi gerekiyordu. Zaman bu yönde çalıştığınız üzere teşekkür almak istiyorum. Donbass sakinlerinin kombinasyon insanca desteği amacıyla parlamentodaki partilere alelhusus teşekkür eylemek istiyorum. Çünkü iletişim araçları bu çalışmayı farklı şekillerde ele aldı. Antrparantez resmi kendisine izin düz bir nice milletvekilinin özlük hayatlarını riske alarak gıda, umar ve temel malzemeleri hatırlamak, aceleci ayrımsız şekilde insani arkalama becermek amacıyla cenk bölgesine gittiğini biliyorum” dedi.

“Rusya’nın dünyada bir nice destekçisi var”

Ukrayna’daki operasyonlar konusunda Garplı ülkelerin öz aleyhlerindeki propagandalarına denk dünyada kendilerine bindi verenlerin olduğunu dile getiren Putin, “KÖLE’nin içinde, Avrupa’dahi, ayrıca değişik kıtalarda üstelik koyulmak için bir nice destekçimiz var” diye konuştu.

Mağribî ülkelerin kendilerine müteveccih başlattığı yaptırımları eleştiren Putin, “Rusya’ya cebin alınan ünsiyet dışı kararlar bizim üzere zorluklar oluşturuyor. Fakat Rusya’evet alın soylu erki yıldırmayı başlatanlar amacıyla güvenilir tıpkısı husus değil. Amaçları toplumumuzda nifak, kargaşa takip etmek, insanların moralini bozmaktı. Amma burada de kusurlu adisyon yaptılar. Bundan ayrımsız şey çıkmadı ve eminim olmayacak” dedi.

“Günindi bizi uğraş alanında alt etmek istiyorsa, bırakın denesinler”

Garplı ülkelerin Rusya’evet cebin cenk alanında aşama ayırmak üzere okazyon kolladığına dair duyumlar aldığını tamlayan Putin, “Ukrayna’daki savaşı başlatan Rusya değil ortaklaşa Batı’dır. Zaman bizi savaş alanında yenmek istediklerini duyuyoruz. Bırakın denesinler. Günindi’nın bizimle son Ukraynalıya kadar cenk etmek istediklerine dair duyumlar alıyoruz. Bu Ukraynalılar üzere ayrımsız trajedidir. Amma dizge bilmelidir kim daha bire bir şeye başlamadık” dedi.

“Avrupa’bile bedel asayiş sistemi tekvin teklifimiz reddedildi”

ABD öncülüğündeki Mağribî ülkelerin kendilerine cebin saldırgan biçimci sergilediğini savunan Putin, “KÖLE öncülüğündeki ortaklaşa Garp, yıllardır Rusya’evet cebin son rütbe agresif. Avrupa’de değer asayiş sistemi oluşturma teklifimiz reddedildi. Füze savunmaları konusunda gelişigüzel çalışma tekliflerimiz reddedildi. NATO’nun genişlemesine karşı uyarılar ayn ardı edildi” ifadelerini kullandı.
Mağribî ülkelerin Rusya kabil tıpkı ülkeye ihtiyacının olmadığını, bu nedenle kendilerinden olan grupları desteklendiklerini savunan Putin, “Rusya kabilinden bir ülkeye ihtiyaçları namevcut. Bu yüzden Rusya’birlikte terörizmi, Rusya’de ayrılıkçılığı, içimizdeki tahripkâr güçleri ve ülkemizdeki ‘Beşinci Kol’u desteklediler” dedi.

Putin mahkumları cepheye yolluyor!

 

Putin’den besin krizi açıklaması

 

Zelenskiy: Putin serbest silahların dilinden anlıyor

 

Scholz: Rusya enerjiyi cebe yerine kullanıyor

 

Share: