MAPFRE Sigorta’üstelik dal dozaj atama

MAPFRE Sigorta’birlikte Bilgelik Teknolojileri Umum Müdür Yardımcılığı görevine Şampiyon Bacakoğlu getirildi. Yazılım ve sigorta sektöründe hikmet sistemleri alanında 20 yıla yakın deneyimi bulunan Bacakoğlu, MAPFRE Sigorta’nın Hikmet Teknolojileri alanında yürüttüğü çalışmalardan mesul olacak ve görevini MAPFRE Sigorta CEO’su Stefan Jensen’a tutkun yerine yürütecek. Böke Bacakoğlu benzeri zamanda İcra Komitesi Üyesi adına üstelik fariza takanak.

Bilkent Üniversitesi Elektronik Beyin Mühendisliği ve Yeditepe Üniversitesi MBA mezunu olan Böke Bacakoğlu, kariyerine 2003 yılında Nexus Yazılım’dahi başladı. 2004 yılından itibaren Acıbadem Esenlik ve Maltalık Sigorta’birlikte Bilgelik Sistemleri alanında değişik yöneticilik görevlerinde mevcut Bacakoğlu’nun geliştirdiği Esenlik Sigortacılığı yazılımı zaman kestirmece 10 sigorta şirketi eliyle kullanılıyor. Bacakoğlu sonuç namına Bupa Acıbadem Sigorta’bile CIO ve İcra Kurulu Üyesi görevlerini üstleniyordu.
MAPFRE Sigorta Için:

MAPFRE Sigorta, ödenmiş sermayesi ve özkaynak büyüklüğü ile Türk sigorta sektörünün yeryüzü kıpırdak şirketleri arasında meydan alıyor. İspanya’nın sunu büyük sigorta grubu olan MAPFRE, Avrupa ve Amerika kalkışmak için beş kıtada 100’den çok ülkede reasürans, asistans ve mali hizmetler alanlarında neşelilik gösteriyor. Tam sigorta branşlarını havi, varlıklı bir eser portföyüne sahip MAPFRE Sigorta, müşterilerinin herhangi bir tür hizmet ihtiyacının karşılanması ve mal varlıklarının güvencesi amacıyla hususi yerine geliştirilmiş rekabetçi çözümler sunmanın yanı sıra envestisman ve emeklilik fon yönetim faaliyetlerinde de bulunmaktadır. MAPFRE Kadro bünyesinde 37 binden çok müteharrik, acun çapında 5 bin cisim ofisle 37 milyon müşteriye hizmet veriyor.

Mapfre “Toptan Risks” birimini kapatıyor

 

Mapfre’den Brezilya’üstelik 546 milyon euroluk satın alma

 

Mapfre, New York ve New Jersey’den artık

 

MAPFRE’den konutta özel fırsat

 

Share: