Oxford’dan ‘Kovid-19 aşısı adına hap ve pülverizatör’ açıklaması

Geçtiğimiz hafta Dünya Afiyet Örgütü marifetiyle acil yararlanma onayı düz ve İngiltere’bile gen aynı şekilde makbul Astrazeneca-Oxford Üniversitesi Kovid-19 aşısının başındaki âdemoğlu Profesör Sarah Gilbert’deri gelecekteki aşılar ile ilgili izahat geldi.

Mecliste açıklamalarda mevcut Profesör Sarah Gilbert, milletvekillerine, ekibiyle alay malay aşıyı infaz etmek ve daha gani bir bağışıklık tepkisi icat etmek için kullanılmamış, enjeksiyonsuz yollara odaklandıklarını söyledi.

Gelecekte Kovid-19 aşısının yerini Kovid hapın alabileceğini belirten Gilbert, Kovid-19 aşısının burun spreyleri ile alınmasını ve grip aşısının çocuklara komprime şeklinde verilmesi olayının bir yerine komprime şeklinde alınmasını araştırdıklarını belirtti.

“DERBENT VE BURUNDAKİ BAĞIŞIKLIK HÜCRELERİNİ HEDEFLER”

Kovid-19’un bundan sonra peş teneffüs yollarını etkilediğini tamlayan Müderris Sarah Gilbert, hap yahut büyüklenme spreyi kullanmanın akciğerler, argit ve burundaki bağışıklık hücrelerini henüz bereketli hedefleyebileceğini ve onları daha bile çalışkan hale getireceğini söyledi.

Müderris Gilbert, Kovid-19 tedavisinin komprime evet bile kibir spreyine dönmesinin tedbir sorunlarını da hafifletebileceğini belirterek araştırmaların vahim tıpkısı şekilde sürdüğünü sözlerine ekledi.

GÜNDEME GELMİŞTİ

Birleşik Krallık parlamentosunun Kovid-19 Aşısı sorumlusu Nadhim Zahawi geçtiğimiz günlerde Kovid-19 tedavisinin uç ve burundan üstelik uygulanma olasılığını gündeme getirmiş, “Dünyanın gelişigüzel durumunda geliştirilen haplar ve bambaşka teknolojiler var. Bunlara bakmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullanmıştı.

Madrid’de Kovid-19 aşısı olan yaşlılar için tiyatroda özel seans

 

Dünyada evvel! Mikrokürecik aşısında kayırıcı deneyleri yaz başında başlayacak

 

Share: