İzmir Büyükşehir Belediyesi, martir ve gazi çocuklarını sinemayla buluşturdu

İzmir Büyükşehir Belediyesi, şehit ve gazi yakını 20 çocuğu ve ailelerini sinemayla buluşturdu. Çocuklara haremlik fail Martir Yakınları ve Gaziler Idarehane Müdürü Güneri Haysiyet Çeliker, “Yönetmenlik olarak en iri amaçlarımızdan biri martir yakınları ve gazilerimizin yüzlerinde gülümseme sağlamak” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, martir yakınları, gaziler ve gazi yakınlarının yanı sıra olmaya bitmeme ediyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi Toplumsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na vabeste Şehit Yakınları ve Gaziler Ofis Müdürlüğü, şehit ve gazi yakını 20 bala ile 12 ebeveynini sinema ile buluşturdu. “Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi” isimli sinema filmini izleyen misafirler İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

“Bize alçak kattı”

İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehit Yakınları ve Gaziler Bölüm Müdürü Güneri Itibar Çeliker, “Yönetmenlik namına bildirme nazik amaçlarımızdan biri şehit yakınları ve gazilerimizin yüzlerinde gülümseme hazırlamak. Bu etkinliğimizin böylece üstelik bu gülümsemeleri koparmak bizleri gururlandırmış ve yürüdüğümüz yolda bizlere kilolu kattı” dedi. – İZMİR

Share: