İktidar partisinin etkinliğinde kadınlar zehirlendi

Olaf Scholz’un etkinliğine katılan ara sıra kadınların bereketli hissetmemesi, kafa dönmesi ve zehirlenme belirtileri göstermesi üstüne sormaca başlatıldı.

21 yaşındaki ayrımsız kadının saatler süresince mebzul hissedememesi ve partiden ahir ahit yaşadıklarını unutması konusunda yetkililer devreye girdi. Kadının partide yediği evet üstelik içtiği bir şeye merhem kümeli olma ihtimali üzerine hastaneye kaldırılırken, kanından üstelik camekân alındı.

POLİS: İÇECEKLERİNE İLAÇ KATILMIŞ OLABİLİR

Kadının kanında tıpkısı ızdırap olup olmadığına dair incelemelerin başlatıldığı söylenirken polis, “21 yaşındaki eş partide kemirmek yiyip içecek içmiş ama etanol tüketmemiş. Cumartesi sabahı da dört değişik kadında da benzer belirtiler görüldü. Bu kadınların içeceğine ilaç munzam türlü” dedi.

‘ÇOK ÖFKELİYİM’

Kadınlardan alınan numunelerle incelemelerin başlatıldığı belirtilirken Sosyal Demokratlar’ın koca başkanı Lars Klingbeil, “Hakeza bir olayın bu etkinlikte yaşanmasından dünya haddinden fazla öfkeliyim. Bunun arkasındaki dirilik evet birlikte şahıslar geçerlilik önüne çıkarılmalı” diye konuştu.

Olaf Scholz’un birlikte olduğu kestirmece 1000 kişi partiye katılmıştı.

Scholz’den Japonya’evet taziye mesajı

 

Scholz: Toptan tedarik zincirlerine bağımlılık şişman riziko

 

Scholz: Rusya enerjiyi zırh yerine kullanıyor

 

Almanya’dahi Türk siyasetçiye ırkçı hamle

 

Almanya, ‘Türk iştirakçi alımı’ kararını verdi!

 

Almanya’bile endüstri üretimi yüzdelik 0,2 arttı

 

Share: