En uzun hikâye: 471 dönme Kovid testi fazlalık imdi!

BENDE’nin Connecticut eyaletindeki bilgi insanları, 471 dönem boyunca corona virüs testi fazlalık çıkan tıpkı kişiyi tayin ettiklerini duyurdu.

Adı açıklanmayan kişinin, 60’lı yaşlarında tıpkı lenfoma hastası olduğu belirtildi.

Yale Üniversitesi’nde tarafından açıklanan uzanım ile ilişik mütekellim bilgi insanları, corona virüsün kişinin içerisinde birçok nöbet mutasyona uğradığını söyledi.

Araştırmacılar, yapılan incelemelerin ardından kişinin kanında virüsün üç farklı alt mutasyonunun bulunduğu belirleme ettiklerini aktardı.

‘KRONİK KOVİD’ VAKASINDA VİRÜS İKİ ITMAM HIZLI MUTASYONA UĞRUYOR

BAHIS KONUSU vakanın olgun insanları marifetiyle keşfedilen sunu uzun corona virüs vakası olduğu vurgulanırken, ‘kronik Kovid’ kişinin vücudunda virüsün iki ikmal henüz acul mutasyona uğradığının altı çizildi.

Araştırmacılar hadise ile ilgili, “Bu süreğen enfeksiyon, Omikron, Delta ve Alfa dahil tutmak için genetik olarak değişik Kovid-19 varyantlarının ortaya çıkmasına gizil kendisine katkıda kâin bir düzenek olan, hızlandırılmış corona virüs evrimi ve ayrışmasıyla sonuçlandı” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz sene, Birleşik Krallık’ta yapılan bambaşka tıpkı araştırmada bile, lenfoma hastası olan bire bir kişinin vücudunda virüsün daha çabuk mutasyona uğradığını belirleme etmiş, kişi henüz sonraları hayatını kaybetmişti.

4 yılda 50 değişinim: Virüsün yayımlanma hızı maceralı!

 

Fransa’birlikte Kovid-19 vakaları için korkutan açıklama

 

Omikron varyantının ast türünde bu iki belirtiye özen!

 

Bu olağan ağrı bellek tümörü belirtisi!

 

Share: