DOĞAL GAZ’birlikte inanılmaz eşit avantajları devam ediyor

Türk Ticari Açar pazarına 2018’birlikte yeniden kadem atan Rus devi GAZ alırken da kullanırken da tasarrufa önem veren GAZelle Next Pikap ve Panelvanları ile ayırt yaratıyor.

DOĞAL GAZ Türkiye Genel Müdürü Cengiz Yüksel, “Devir ekonomi devri. Bu nedenle alırken üstelik kullanırken de hem bırakmak talip hem dahi konfor ve performanstan taviz atfetmek istemeyen müşterilerimizin sesine kulak veriyoruz. GAZelle Next Kamyonetlerimiz 65.900 TL, GAZelle Next Panelvanlarımız ise 69.800 TL’den başlayan fiyatlarla satışta. Birlikte %0 getiri seçeneğimiz bile var. Tekmil müşterilerimizi Mayıs ayı bitmeden DOĞAL GAZ Türkiye çıkışlı bayilerine çağırma ediyoruz.” dedi.
3 yıl 150 bin kilometre garanti

GAZelle Next Pikap ve Panelvanlarda 150 atlama beygiri kısık üreten Cummins dizel motor saha alıyor. 3 yıl 150 bin kilometre garantili araçlar, 8 yıl paslanmazlık garantisi, joystick vites gibi özelliklere topluluk. Ayrıca 20 bin kilometre bakım aralığıyla GAZelle Next, kullanıcısını alırken bile, kullanırken de üzmüyor. Fiyatının çokça üzerinde başarım sunuyor.

GAZelle Next’teki kampanya 31 Mayıs tarihine büyüklüğünde geçerli.Daha tafsilatlı bilgilere gazturkiye.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Share: