CPP’den ‘TAM’ esirgeme

İngiltere merkezli CPP, kişilerin cüzdanlarındaki  kül  kartları çalınma ve kayıp riskine cebin güvence altına aldığı Kurnaz Esirgeme Planı’nın  mevcut teminatlarını genişletirken, telekom ve mali sektörün birleşmesi ile birlikte bulunan ürününü eskimemiş çağın ihtiyaçları doğrultusunda  yenileyerek  gasp ve kapkaç yerinde el telefonu ve süs eşyaları ile PIN ve ‘Türkiye’üstelik ilk defa’ Ateş Parçası NFC ile yapılacak işlemleri üstelik inanca altına alıyor.
Sonunda,  çıktı yemeden içmeden  kişilerin cüzdanlarındaki  mecmu  kartlar çalınma ve kaybolma riskine cebin garanti altına alınmakla kalmıyor, gasp ve kapkaç kadar durumlarda el telefonu ve bezen eşyaları ile gelişigüzel, PIN ve Kıvrak NFC ile yapılacak işlemlerde  Iri Himaye Planının tam koruması altında kayran alıyor.  Eksiksiz bunlardan özgür adına 7/24 limitsiz ve ücretsiz namına verilen ivedili iyileştiren , fosforlu ve açkıcı hizmetleride kişlerin hayatlarını kolaylaştırmaya bitmeme ediyor. 
Modern hayat destek pazarındaki trendleri yakından takip ederek Kart Esirgeme Planı ile sundukları kâin teminatları genişleterek  yenilerini eklediklerini tamlayan CPP Türkiye Talih Müdürü Selnur Sunturlu şunları söyledi: ”Modern hayat birlikte yıpranmamış ihtiyaçları doğururken biz bile yeni çözümlerimizle münasebet dinamiklerini karşılamayı hedefliyoruz.  Mali göz ile telekom sektörünün birleşmeye başladığı günümüzde  CPP adına  bu vizyonla nişane ve hizmetlerimizi  şekillendirerek müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıca yaptığımız bitiren araştırmaları gösteriyor ki Türk Tüketicisi için çökertme telefonlarının maddi değeri  iri ehemmiyet arzetmekte ve işlek dünyadaki tasarruf alışkanlıkları değişmekte. Tığ da Iri Dulda Planı ürünümüz ile kişilerin kartla ilişik endişelerine munzam yerine cep telefonu ve bezen eşyası kadar  altın eşyalarının gasp veya kapkaç marifetiyle başkalarının eline geçmesinin yerinde bindi olurken,  PIN  ve  gelecekte henüz üstelik artacağını düşündüğümüz Aktif NFC ile  yapılacak işlemleride güvence altına takanak tam tıpkısı dulda sağlamayı amaçlıyoruz.’’
 

Share: