Bodrumspor’da garaz 3’te 3

Spor Kaba Et 1’inci Lig’bile ilk iki haftada oynadığı maçlardan galip ayrılan Bodrumspor, ligin 3’üncü haftasında karşılaşacağı Adanaspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Lige uyarlanmış olmaya çalıştıklarını vurgulayan Ustalık Direktör İsmet Taşdemir, “Bizim hedefimiz belli biz bu lige adapte olmaya çalışıyoruz. Değme karşılaşma bizim üzere tahakküm. Bizim bütün iyiyi taharri kabilinden tıpkı zorunluluğumuz var. Aktör kardeşlerim buna alıştı, yapmaya başladılar inşallah devamı dirimlik” dedi.

Tarihinde ilk defa Spor Toto 1’inci Lig’de uğraş eden Bodrumspor, ligin önceki iki haftasında etkin oyunuyla oynadığı maçlardan galip ayrıldı. Ligde 6 puanla önder konumda bulunan yeşil-beyazlı grup 3’üncü haftada evinde karşılaşacağı Adanaspor maçı hazırlıklarına başladı. Yalıçiftlik Tesisleri’nde antrenman çalışmalarını sürdüren Bodrumspor’bile, tedarik kampında geçirdiği sakatlıktan âlem Koray Kılınç kayran almadı. Yeşil-beyazlılarda güzeşte sezondan iri cezası zımnında geçmiş iki haftada oynayamayan Musa Caner’in cezası sona erdi. Öte yandan, Bodrumspor Başkanı Sevda Karakaya ve tutumlu Zeynel Tığ idmanı yerinde izlem etti.

“Amacımız lige uymak”

Ligin evvel haftasında elde edilen galibiyetler ile ilgili kıymetlendirme fail Bodrumspor Beceri Direktörü İsmet Taşdemir, “Kırılma olanaklı mi, mümkün ayak topu bu sonuçta yaşanmadan gıyaben hiçbir molekül belli olmuyor. Biz sezon başında kol planlaması yaptığımızda güzeşte seneki oyuncularımızın üstelik bize yardım sağlayacağını rastgele ligin oyunun ayrı olduğunu ama bu ligin oyununun mücadeleden geçtiğini biliyorduk. Ona göre de hazırlandık, önceki iki haftada bu sonuçlar gelmiş olabilir. Gönül lüzumlu ki daha dahi çok gelsin amma tabur tahakküm bire bir maraton, yarışma ağırlık aynı yarış. Biz evvel söylediğimizin değme ahit arkasındayız bizim amacımız bu ligi iyice fark etmek bu lige adapte olmak. Bununla beraber tabi ki benim bire bir hoca namına, oyuncu grubumun ve yöneticilerimizin zaten iddialı aynı ıra ve kişiliğimiz var. Bulunduğumuz rastgele yerde maksat ika isteriz. Ligimizin gerçeğini üstelik biliyoruz, kendimizin gerçeğini üstelik biliyoruz. Tığ şu zaman sadece bu lige hasep tavlandırmak, bu ligin oyununu güzel benzeri şekilde oyalamak, izleyen herkesten oyun anlamda övgüler tatmak, evleviyet olan bizim üzere şuan bunlar. Bunları yaptığımız devir muvaffakiyet birlikte kendinden gelecektir. Bizim yapmaya çalıştığımız öz takımımızın bu ligde iyi ayrımsız oyun oynaması. Ferda başka periyot yenilsek dahi ongun bir oyunla yenilmesi. Bizim hedefimiz mahsus biz bu lige uyarlanmış olmaya çalışıyoruz” dedi.

Adanaspor maçının önemine değinen Taşdemir, “Seçkin karşılaşma bizim üzere baskı. Adana takımı iki maçta öndeyken berabere bitti. Onlarda yeni tıpkı yapı içerisinde eskimemiş oyuncuları var, mebzul bando olma amacında ilerliyorlar. Maçı karşılaşma saati belirler, o dakika amacıyla pik bol derişik olan genelde kazanıyor. Bizim bilcümle iyiyi kontrol kadar benzeri zorunluluğumuz var. Aktör kardeşlerim buna alıştı, yapmaya başladılar inşallah devamı dirimlik. Bizim amacıyla ligdeki yeryüzü edisyon maçlardan bir tanesi çünkü gelişigüzel maçımız baskı” diye niteleyerek konuştu.

“Gol kovmak dörtköşe”

Geçtiğimiz hafta Keçiörengücü’ne attığı golden ufuk bahtiyar olduğunu belirten Keleş Erol, “Lige böyle başlamayı bekliyorduk ama bunu öz içimizde yaşıyorduk. Beklediğimiz kabil gidiyor temas özdek umarım bundan sonrada hakeza devam kırat. Bodrumspor’u genişlik ferah şekilde sunu iyi yerlerde baziçe ederiz. İyi yerlere getireceğimizi düşünüyorum. Adanaspor maçında bire bir sistemimiz var, bunu sabık haftalarda olduğu kabil sahaya yansıtabilirsek oradan bile galibiyetle ayrılacağımızı düşünüyorum. Gol kovmak sevinçli bire bir molekül, takımıma faydası olduğu amacıyla bu daha bahtiyarlık donör” dedi.

Adanaspor maçında hedeflerinin galibiyet olduğunu belirten Cenk Abat, “Bando kendisine hedeflerimize maç maç bakıyoruz. Zaman sonu inşallah istediğimiz yerde olmayı planlıyoruz. Öz performansım için eksiklerimin olduğunu düşünüyorum. Hocalarım abilerim, takım arkadaşlarım destek oluyorlar. Bando kendisine birlikteliğimiz çokça ferah bunu üstelik sahaya yansıttığımızı düşünüyorum. Adanaspor maçına gür hazırlanıyoruz, hedefimiz galibiyet” diyerek belirtti. – MUĞLA

Share: