Bodrumspor, Adanaspor maçının hazırlıklarına başladı

Bodrumspor, Spor Kıç 1. Lig’in 3. haftasında 28 Ağustos Pazar günü Adanaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Ligde 6 puanla lider konumda bulunan yeşil-beyazlı kol üçüncü haftada evinde karşılaşacağı Adanaspor maçı hazırlıkları için Yalıçiftlik Tesisleri’nde egzersiz yaptı. Tedbir kampında geçirdiği hata dolayısıyla Koray Kılınç, antrenmanda meydan almadı. Çalışmaları, Bodrumspor Başkanı Dilek Karakaya ve hoşgörülü Zeynel Kılıç de izledi.

Öte yandan sabık sezondan bilgili cezası zımnında ilk iki haftada oynayamayan Musa Caner’in cezası sona erdi.

“Bizim yapmaya çalıştığımız takımımızın ligde dolgunca bir oyun oynaması”

Bodrumspor Ustalık Direktörü İsmet Taşdemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, oyunun mücadeleden geçtiği bilinci ile sezona hazırlandıklarını söyledi.

Ligin edisyon tıpkısı maraton olduğunu belirten Taşdemir, amaçlarının ligi fark etmek, adapte olmak olduğuna bel etti.

Takım adına iddialı benzeri karaktere eş olduklarını anlatan Taşdemir, “Bu lige kırat semirtmek, ligin oyununu iyicene şekilde iğfal etmek, izleyen herkesten oyunsal anlamda övgüler işitmek önceliğimiz. Bunları yaptığımız ahit sükse bile kendinden gelecektir. Bizim yapmaya çalıştığımız takımımızın ligde iyi benzeri oyun oynaması.” ifadelerini kullandı.

Bu hafta oynanacak Adanaspor maçına da gani ayrımsız şekilde hazırlandıklarını nâkil Taşdemir, Adana takımının bakir aynı oluşum zarfında olduğunu ve mebzul oyuncuları bulunduğunu belirtti. Taşdemir, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Adana takımı birlikte yıpranmamış tıpkı nesiç içinde bereketli oyuncuları var. İyi ayrımsız mızıka olma uğrunda ilerliyorlar. Amma maçı karşılaşma saati belirler, atmosferi belirler. O an için maça amade olan, maçta bol mütemerkiz olan topluluk genelde kazanıyor. Bizim o bölüm bereketli olma şansımız yok. Bizim bütün iyiyi taharri, çoğaltma kabil tıpkısı zorunluluğumuz var. Aktör kardeşlerim buna alıştı ve yapmaya bitmeme ediyorlar. Bizim için ligdeki arz baskı maçlardan ayrımsız tanesi. Çünkü temas maçımız el.”

Takımın sol beki Keleş Erol birlikte lige bu şekilde başlamayı hedeflediklerini ancak bunu zat içlerinde yaşadıklarını anlatarak, “Seçme husus beklediğimiz kadar gidiyor. Adamakıllı geçiyor, umarım bundan sonra birlikte böyle devam paha. Bodrumspor’u genişlik gür şekilde, arz dolgunca yerlerde mandepsi ederiz. İyi yerlere getirebileceğimizi düşünüyorum. Aynı sistemimiz var, Adanaspor maçında üstelik sahaya yansıtabilirsek oradan birlikte galibiyetle ayrılabileceğimizi düşünüyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Sağ angıç oyuncularından Cidal Abat dahi mızıka namına hedeflerine maç maç baktıklarını belirterek, zaman sonu istedikleri yerde olmayı hedeflediklerini tabir etti.Share: