‘Bitcoin 50.000’e üstelik düşse yükseliş sürecek’

Bitcoin (BTC) fiyatının, umum zamanların sunu faziletkâr seviyelerini kırdıktan bilahare 50.000 dolara dönebileceği, buna rağmen “yükseliş trendini” sürdüreceği tahminleri gelmeye başladı.

Saklı Yazı ticaret platformu Decentrader, 22 Ekim günlü ortalık güncellemesinde, 67.000 dolara ulaştıktan ve mankafa çekildikten sonraları, Bitcoin fiyatında düşüşe sarkıtmak için hiçbir bozukluk olmadığını savundu.

50.000 dolarlık yeniden imtihan için “ehliyetli iddia bulunmayan”

Bitcoin’in altı ay sonradan tüm zamanların en faziletkâr seviyesini kırmasının arkası sıra, bir günde kazançlarının yüzdelik 10’unu silen ayrımsız düzelti gerçekleşince endişeler arttı.

60.000 doların altına akilane mevrut iki düşüşün ardından, analistler gine birlikte önümüzdeki hafta ve aylar için geçmiş iyimser görüşlerine merbut kaldı. Decentrader analisti Filbfilb de bunlardan biri.

“Beş Altı haftadır Bitcoin fraktal modelini izliyoruz. Bu devam kıymet ve çabukluk korunabilirse Bitcoin için benzeri ahir balaban durağın 72 bin dolar olacağı anlamına geliyor. artık 1,618 genişleme hedefi, kestirmece 88 bin dolara belen ediyor ve bu da 100 bin doların satıcılar vasıtasıyla hedefleneceği fikriyle bağlantılı” diyerek özetledi.

Boşalma oluşturan fonlama oranlarına, Bitcoin vadeli ETF’lerine olan ilgiye ve zihayat alıcı desteğine işaret fail çözümleyici, tamam bu etmenlerin daha çok yükselişe belen ettiğini savundu.

Genellikle alım satım hacmi hafta sonları yavaşlarken, üst yahut dun şaşırtı benzeri debi gelebiliyor, ancak mümkün yükselişin muhtemelen 65.000 dolar direnci ile karşılaşması muhtemel.

Filbfilb antrparantez, gizil adına henüz koyu benzeri BTC düzeltmesine amade olduğunu bile ortaya koydu. Bu durumda, yükseliş beklentisinin kırılması için haddinden fazla uğraşılması gerekecek.

“Yapıda cesim bire bir idraksiz dönüş ve intizar olursa, 50 bin dolar bizim amacıyla yüce tıpkısı hedef alanı olacak” diye niteleyerek ekledi.

“Şu anda bunun balaban ayrımsız kanıtı olmasa üstelik, ortaya çıkması durumunda vesile için hazırız. Fiyatlar bu seviyelere anlayışsız dönse bile, genel yükseliş tezimizi çürütmüyor.”

Veriler boğaların kararlılığını ortaya koyuyor

Güncel verilerde görüldüğü kabilinden Fibonacci seviyeleri, üst veya dun benzeri çevre aşamasında gelecekteki olasılı değer noktalarını değerlendirmede koskocaman aynı tekellüf oynamaya bitmeme ediyor.

İlgili: Bakir verilere göre Bitcoin bu kamer rekor tazeleyebilir

Bitcoin tarihî namına yüce döngü zirveleri Fib oranları ile örtüştü ve bu yol 300.000 dolara ulaşmanın kapısı açıldı.

Analog şekilde, bu zümre faziletli seviyelerin peşi sıra yaşanacak benzeri ahir kocaoğlan piyasasında, sunu incitici senaryo kendisine 50.000 doların hemen altında tıpkı kayırıcı bekleniyor.

Bitcoin’üstelik yeni uğur 90 bin dolar

 

Bitcoin’üstelik düzeltme sürüyor

 

Walmart kiosklarında Bitcoin dönemi

 

Share: