Saklı Yazı paralar finansal istikrarı baltalayabilir

BitMart isimli saklı yazı borsasının Umumi Heyet Başkanı Sheldon Xia Twitter hesabından yaptığı açıklamaya bakarak, bilgisayar korsanları saklı yazı cüzdanlarından kestirmece 200 milyon dolarlık kripto mal çekti.

Saklı Yazı servet piyasasında kaba düşüş sürerken, oynaklık yönündeki eleştirilere asayiş sorunu üstelik eklendi.
Güvenlik firması PeckShield, Twitter hesabındaki ayrımsız gönderide, önceki kaybı 100 milyon dolar adına belirledi, peşi sıra miktarı ikiye katladı.

Theblockcrypto.com’un bildirdiğine bakarak, etkilenen kriptolar beyninde Shiba Inu gibi koinlerin beraberinde beraberinde USD Coin kadar sabitcoinler üstelik bulunuyor.

ZARAR İADE EDİLECEK

Xia, “Ethereum ve Binance Chain cüzdanlarımızdan biriyle ilgilendiren şişman ölçekli tıpkısı asayiş ihlali belirledik” dedi. BitMart hesabından yapılan ayrıksı tıpkı tweette ise iştirak, bilcümle servet çekmece işlemlerinin geçici yerine askıya alındığını ve kullanıcılardan izan ve sabır istediğini söyledi.

Xia, olaydan etkilenen kullanıcıların zararlarının şeriklik vasıtasıyla karşılanacağını açıkladı. Sheldon Xia, mülk incizap işlemlerinin ise 7 Antrakt bakımından aşamalı olarak başlatılacağını anlatım etti.

NAZIK KORSANLIKLAR GÜVENİLİRLİĞİ SARSIYOR

Geçtiğimiz Ağustos ayında tarihin yeryüzü balaban kripto vurgunlarından biri ergin, PollyNetwork isimli merkezi olmayan kripto servet borsasından 610 milyon dolar araklayan hackerlar, çaldıkları parayı iade etti.

Kripto borsalarına yapılan saldırılar, dayanıklı haddinden fazla yatırımcı aracılığıyla parasını yüklenmek üzere sakıncasız aynı açkı olarak bu piyasaya olan güveni sarsıyor.

Saklı Yazı mülk piyasasında sert düşüş tezyifkâr yatırımcıyı korkuttu

 

Saklı Yazı dünyalık hırsızlarının “maceralı” ayyarlık yöntemi

 

Share: