Bereket Sigorta dal yönetiminde değişim

Bereket Sigorta’da kayırıcı düzem yönetim kadrosuna iki kullanılmamış atama gerçekleştirildi. Artağanlık Sigorta’nın Risk Yönetimi, Emeklilik ve Hanay Teknikten Mesul Genel Müdür Yardımcılığı’na Uğraş Özçelik, Eş ve Pazarlamadan Mesul Umum Müdür Yardımcılığı’na Faruk Gökçen atandı.

KAVGA ÖZÇELİK KİMDİR?

Karadeniz Ereğli Küçük Asya Lisesi ve Marmara Üniversitesi İktisat Bölümünde tamamladığı eğitimin peşi sıra istekli kariyerine başlayan Uğraş Özçelik, 1994 yılından bu yana türlü sigorta şirketlerinde ölçülü ve eğin düzey pozisyonlarda çalışmaya devam etti. Finans Emeklilik NAN ile Tarım Hayat ve Emeklilik ATLATMAK’de aktüerya ve reasürans yöneticiliği işleyen Özçelik, yabancı sermayeli tıpkı sigorta şirketinin kuruluşunda kurucu umum müdür yerine bakım vermiş olup sonrasında sektörde icap evcil gerekse ecnebi yatırımcılar üzere müşavirlik hizmetinde bulunarak aksiyon yaşamına bitmeme etti.

FARUK GÖKÇEN KİMDİR?

Lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Arsıulusal İlişkiler Bölümünde tamamladıktan sonraları Aviva Avlu ve Emeklilik EKMEK’de sigortacılık kariyerine başlayan Faruk Gökçen, Groupama KAZANÇ’deki satma kariyerinin ardından, Tarım Sigorta ve Ziraat Maltalık Emeklilik KAZANÇ’de sırasıyla satış müdürü, Operasyonel İşlemler Umum Müdür Yardımcısı yerine görev aldı. Serencam yerine Türkiye Hanay Tekaütlük’te Ustalık Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürüttü.

Share: