VİOP’ta indeks kontratı güne yükselişle başladı

Ağustos vadeli indeks kontratı, genişlik erdemli 2.798 puanı görmesinin peşi sıra geçmiş normal projeksiyon kapanışının yüzde 0,5 üzerinde 2.792 seviyesinden iş görüyor.

Geçmiş satıcılı tıpkısı tempo izleyen fihrist kontratı, normal seansı yüzde 1,8 azalışla 2.778,00 puandan tamamladı. Endeks kontratı, akşam seansında ise kayıplarını kısmen telafi ederek 2.791 puana daha çok.

Analistler, özellikle MEMLUK’bile açıklanan serencam verilerin küresel resesyona ait endişeleri artırmasına rağmen, MEMLUK Hat Bankası’nın elan alçak getiri artışına gideceği beklentileri ve açıklayan 2. çeyrek altın müşareket finansal sonuçlarının nasip piyasalarını desteklediğini bildirdi.

Zaman dar ortamında aut tecim dengesi, az dışında ise Almanya ve Avro Bölgesi’nde tahaccüm ile ESIR’üstelik ferdî sağlık ve harcamalar özellikle kalkmak için ağırbaşlı bilgi gündeminin takip edileceğini rapor fail analistler, ustalık açıdan indeks kontratında 2.830 puanın dayanım, 2.770 ve 2.750 seviyelerinin bindi konumunda olduğunu söyledi.

Fransa ekonomisi beklentilerin üzerinde büyüdü

 

Durgunluk sonrası piyasalarda alnaç neresi?

 

Arjantin Form Bankası getiri artırdı

 

Share: