Tosyaspor’da yöneticiler ve futbolcular maneviyat yemeğinde buluştu

Kastamonu 1. Çolpa Beyaz Grup’ta 2022-2023 sezonunda Bölgesel Toy Takım’i (BAL) hedefleyen Tosyaspor sezonun geçmiş haftasında karışılacağı Seydilerspor maçı öncesi yöneticiler ve futbolculara yemekte aynı araya geldi.

Tosyaspor yönetici, idareci ve futbolcular erte sezonun önceki maçında oynanacağı Seydilerspor maçı öncesi maneviyat motivasyon yemeğinde buluştu. Kastamonu 1.Toy Tomar Beyaz Grup’ta savaşım edecek olan Tosyaspor ligin önceki haftasında ferda sahasında oynayacağı Seydilerspor karşılaşması öncesinde Tosyaspor Pakt Başkanı Zevk Abayın’ın’un ev sahipliğinde planlı akşam yemeğinde bir araya geldiler. İstanbullu Kebap aşındırmak salonunda moral ve motivasyon toplantısına hoşgörülü, idareci ve futbolcular katıldı.

Tosyaspor Başkanı Âlem Abayın; “Yarın oynanacak maç öncesi futbolcularımız, maharet heyetimiz, yönetimimizle akşam yemeğinde aynı araya geldik. Motivasyonumuz faziletli, sezona bol tıpkı kelle beğenmek istiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında kulüp yerine hedefimiz Kastamonu 1. Acemi Ligi’nde şampiyon oluşmak değil bizim hedefimiz geçtiğimiz sene neredeyse kaçırmış olduğumuz BAL ligi ne çıkmak. Parçalanmamış planlarımızı ve transferlerimizi bu doğrultuda yaptık. Yönetim ve Ustalık heyetimiz bu heyecanla bu akşam topçu kardeşlerimizle kenetlenerek ferda sezonun evvel maçına çıkacağız. Dalavere ve topçu kardeşlerimizin Tosya halkından ve sporseverlerden yegâne isteği maçlarımızda bizleri serbest bırakmayın” dedi.

Tosya Şehremini Volkan Kavaklıgil Tosya’ya tıpkısı profesyonel topluluk kazandırma hedefleri doğrultusunda bereketli ayrımsız bando kurduklarına inandıklarını belirten Başbuğ Kavaklıgil, yönetime ve futbolculara hitaben, “Sizler sahada uğraş verirken, bizler üstelik elimizden geldiği büyüklüğünde maddesel manevi yanınızda olacağız. Bu kulüpte fariza düzlük dizge bizim üzere tıpkısı değerde. Aynı futbol takımı böke oluyorsa bu başarının arkasında tepeden tırnağa herkesin emeği var. Bu tıpkısı ekip işi. Hepiniz mebzul oyuncularsınız. Aranızda bu ligde şampiyonluk muammer oyuncular var. Ilişki olursak, yanılgı kaza bela olmazsa, bu kadronun bizi hedefe taşıyacağına inanıyorum. Kastamonu’nun genişlik çok nüfusa cemaat ilçesinin kulübü olarak BAL’da olmayı türe ediyoruz. Bu takıma güveniyoruz. Hep beraber savaşım yazar sezon sonunda bahtiyar sona ulaşacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Yemek Tosyaspor yöneticiler ve futbolcular şişko ışık çekimi ile sona erdi. – KASTAMONU

Share: