Saldırganın planı deklare oldu! Annesinin evinde ürküten görüntü!

Çirkin Robert Crimo, 7 kişiyi öldürüp 30 kişiyi dahi yaraladı. Yılgı anlarından bilahare olay yerinden alarga etmek için karı kılığına giren Crimo, yakalandıktan sonraları korkunç tıpkı itirafta bulundu.

Zanlının burada birlikte ayrımsız 4 Orak Ayı kutlaması daha gördüğü ve buraya de saldırmayı değerlendirdiği belirtildi. Savcılar antrparantez, evvel duruşmasına çıkartılan zanlının suçunu itiraf ettiğini açıkladı.
Duruşmada, çirkin Robert Crimo’nun meşrut boşaltma olmadan tutuklu kalmasına ve baronun bir savunma avukatı atamasına değişmeyen verildi.
KADIN KILIĞINA GİRDİ

Crimo’nun olayın ardından kaçanlarla birlikte uzaklaşabilmek üzere karı kılığına girdiği öğrenildi. Savcı, düzenlilik kamerası görüntülerinde zanlının fenomen yerinden uzaklaşması ve tüfeğini atmasının görüldüğünü ve daha sonra annesine ilişkin otomobili alıp, 240 kilometre kuzeye gittiğini anlattı.
Yedi ayrımlı cinayetle suçlanan Crimo, başı yerde bulunduğu takdirde meşrut tahliye hakkı olmadan sermaye boyu delik cezasına çarptırılabilir. Crimo’ya anket sona ermeden ilk onlarca farklı suçlama elan yöneltilmesi bekleniyor.
Savcılık ayrıca fenomen yerinde 83 kurşun kovanı ve şarjörler bulunduğunu aktardı.
Öte yandan Crimo’nun annesinin evinde üstelik ürküten bire bir görüntü bulundu.

Sabah’ın haberine göre evin aut kayırıcı duvarında tüfek kabil ayrımsız şey markajcı sarı mutlu bire bir yüze eş benzeri eş resmi çizildiği görüldü. Ailesi bu durumu çocuklarının çabucak sanatla ilgilendiği apayrı benzeri özdek anlatım etmediği iddiasında bulunsa dahi fon kafaları karıştırdı.
Crimo’nun katliamı gerçekleştirmeden önceki ailesine 4 Orak Ayı’dahi ayrımsız cazibe yapmadığını söylediği de öğrenildi.
Ancak katliamı daha önceden planladığı öngörülüyor.

ABD’üstelik 4 Orak Ayı saldırganının ikinci tıpkı saldırış planladığı açıklandı

 

Konya’bile silahlı saldırıya uğrayan doktor hayatını kaybetti

 

Nijerya’daki dam saldırısında yüzlerce mahkum kaçma etti

 

Share: