İzmit Dernekler Yerleşkesi, Erzurum Aşkaleliler Derneği’ni Ağırladı

İzmit Dernekler Yerleşkesi, Kocaeli Erzurum Aşkaleliler Derneği’ni ağırladı.

Kocaeli Erzurum Aşkaleliler Derneği, her sene eğlenceli adına düzenlediği Herfene Gecesi’ni bu sene İzmit Dernekler Yerleşkesi’nde yaptı. Erzurum’un yöresel şart ve müzikleri ile meşgul geceye, İzmit Uray Başbuğ Yardımcısı Emirşah Torun ve İzmit Belediyesi Koordinatörü Saz Şairi Katarakt dahi katıldı.

Programda saraka düzlük Başbuğ Yardımcısı Torun, “Zülküf Başbuğ’ımın bu kabil organizasyonları çıktı klasikleşti. Haddinden Fazla sunturlu organizasyonlar yapıyorsunuz. İzmit Şehremaneti Başkanı’mız Fatma Kaplan Hürriyet’in size haddinden fazla selamı var. Aranızda bulunmayı çok isterdi fakat ne yazık ki il dışında olduğu amacıyla programa katılamadı” diyerek konuştu.

Töz: ANKA
YORUMLAR
Kullanıcı Adı
500

Kocaeli’de 6 kesintili göçmen sınır dışı edildi İzinsiz gösteriye polis engelleme etti KOCAELİ’DE HDP İL ÂDEM BAŞKANLARI VE YÖNETİCİLERİ GÖZALTINA ALINDI

Erzurum, Kocaeli, Yerel, Sonuç Zaman

Sonuç Dakika › Yerel › İzmit Dernekler Yerleşkesi, Erzurum Aşkaleliler Derneği’ni Ağırladı – Serencam Zaman

Bu olgun SIMURG vasıtasıyla mücehhez olup habere Sondakika.com yoluyla tek editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ZÜMRÜDÜANKA vasıtasıyla hazırlanan hep istihbarat sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı SIMURG kurumudur.

Share: