Elazığ’da ölü mevcut hemşireyle ilişik üzen ayrıntılar! Hayatında herhangi bir özdek damarı bozuk gitmiş

Elazığ’da biricik başına hayatiyetli ve Adana’daki ailesini ziyarete gitmek amacıyla 29 Kasım’da bilet düz bacı Bayram Ayı Gazel Endişe’tan fen alamayan ailesi, geçmiş sabahleyin saatlerinde arkadaşlarını arayarak durumu bildirdi. Keder’un Safran Mahallesi’ndeki evine giden arkadaşları, konu açılmayınca çilingir çağırdı.

Çilingire kapıyı açtıran arkadaşları, eve girdiklerinde Keder’u kapıya mümasil yerde gelişmemiş yatarken buldu. İhbar üzerine eve polis ve esenlik ekipleri sevk edildi. Gelen esenlik ekibi, Endişe’un yaşamını yitirdiğini belirledi. Bulut’un cenazesi, otopsi yapılmak için çalıştığı hastanenin morguna kaldırıldı.

VÜCUDUNDA AŞIRI DOZDA KAS GEVŞETİCİ TESPİT EDİLDİ

Olaydan bir zaman ilk arkadaşına yaradılış yolu açtırarak eve gittiği ortaya sâdır Keder’un yapılan otopsisinde vücuduna aşırı dozda adale gevşetici enjekte edildiği belirleme edildi. Keder’un, çalıştığı Fırat Üniversitesi Hastanesi’nden 22 dönem önceki istifa ettiği ve 3 ay ilk bile koca arkadaşından ayrıldığı belirtildi.

DEPRESYONA GİRDİĞİ ÖĞRENİLDİ

Yalnız güçlü ve ‘kızım’ dediği bir köpeği kâin Endişe’un depresyona girdiği ve bu nedenle Adana’ya ailesinin yanına başvurmak istediği öğrenildi. Abla Keder’un kısaca 1 hafta gittiği diyetisyendeki görüntüleri üstelik ortaya bundan sonra. Görüntüde Keder, şekerli, kola ve cips bağımlılığı olduğunu ve diyete başladığından beri 15 kilo verdiğini söylüyor. Bulut’un ‘kızım’ dediği ve evde yanı sıra bulunan köpeği bile, yakınlarına doğrulama edildi. Bulut’un cenazesi sabah saatlerinde defnedilmek amacıyla ailesi eliyle Adana’ya götürüldü.

Share: