Düğüne Eyyam Kaldığında Ortaya Daha Çok

Adlı oyuncu Katı Oktay, sabık aylarda sevgilisi Kader Davet Atiksoy’u İzmir’deki ailesinden istemiş ve ikili dünyaevi üstüne önce adımı atmıştı. Zaman böylelikle “Haram Elma”dan ayrılan Sağlam Oktay, “Tıpkı Siftinlik Günışığı” dizisinde başrol oynamaya başladı.

Adlı çiftin yoğun hava takvimi nedeniyle ne devir evleneceği ise nikbet konusu olmuştu.

DAVETİYELERİ ORTAYA ÇIKTI

Birsen Altuntaş’ın haberine bakarak; Nasip Çağrı Atiksoy ile Katı Oktay, 9 Eylül’üstelik hayatlarının yeryüzü manalı imzasını atacak. Geçen sene pandemi ve dokunaklı grup trafiği dolayısıyla nikahlarını sonbahara erteleyen ünlü çiftin dernek davetiyesi dahi ortaya çıktı.

KAÇUV’A BAĞIŞ

Yapılış Osman dizisinde seyirciyle buluşan Talih Davet Atiksoy ile bu sezon “Ayrımsız Kıytırık Aktarılma Işığı” dizisinde başrol oynayacak olan Katı Oktay 10 Eylül’üstelik dahi dostları amacıyla Polonezköy’birlikte benzeri dernek tevhit edecek. Dernek üzere anadan görme normlara uyan sade ayrımsız okuntu hazırlayan adlı çift KAÇUV’a (Kanserli Çocuklara Rüya Vakfı) bağışta bulundu.

BALAYINA DAHA BILAHARE ÇIKACAKLAR

Oktay ve Atiksoy saf çekimleri nedeniyle balayına elan sonralari çıkacak.

YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY KİMDİR?

Baht Çağrı Atiksoy nereli; Baht Davet Atiksoy 1 April 1986’da Ankara’da doğmuştur. İki sene İzmir Veli Laf Merkezi’nde tiyatro eğitimi kayran artist henüz oyunculuk eğitimine Müjdat Gezen Konferans Merkezi’nde devam etti.

Ayrıca Yayla Film, “Sinema Beceri ve Üçkâğıtçılık” eğitimi da almıştır. 2010-2013 yılları ortada Çizgi D’de yayımlanan Öyle Bire Bir Beğenilir Devir kim dizisindeki Berrin Su karakteriyle yıldızı parladı. Elan sonra Yedi Evire Çevire Eş isimli dizide da Zehra karakterine hanay verdi. Bu diziden sonralari Savaşçı dizisinde Aslı Özkaynak karakterini canlandırdı. Antrparantez TRT 1’birlikte yayımlanan Şampiyon dizisinde Suna karakterini canlandırmıştır. Günümüzde ise, Atv’dahi yayınlanan Kuruluş Osman ünlü dizide Malhun Bayan karakterini canlandırmaktadır.

BERK OKTAY KİMDİR?

Sert Oktay kaç yaşında; 28 Teşrinievvel 1982 Ankara doğumlu Sert Oktay, 40 yaşındadır. İlk oyunculuğunu Tatlı Kaçık Fadime dizisinde Uzun karakteri ile deneyimledi.

Yalancı Akasya Durağı ve ardından Dal Sokaklar dizisi ile büyük tıpkı kitleye seslenme etti, İlişki Durumu Anlaşılmaz dizisindeki rolü ile 2016 yılında Yeditepe Üniversitesi’nin düzenlediği ihsan töreninde “Yer İyi Komedi Koca Aktör” ödülünü düz oyuncunun değişik dizi film projeleri; Alev Alev, Benim Bibi Umudum Var, Aşktan Kaçılmaz ve İlişki Durumu Evli ve ve Savaşçı’dır. Şuan Yasak Elma dizisinde Çağatay karakterine sahn vermektedir.

Sert Oktay’ın Oynadığı Diziler

Haram Elma/ Çağatay/ 2020-2021

Cenkçi/ Kağan/ 2017

İlişki Durumu: Evli/ Birey/ 2016

İlişki Durumu: Muğlak/ Birey/ 2015

Aşktan Kaçılmaz/ Berzan/ 2014

Benim Hala Umudum Var/ Melik/ 2013

Alev Alev/ Meram/ 2012

Düş Yolcuları/ Sinan/ 2010

Art Sokaklar/ Sinan/ 2009-2012

Salkım Ağacı Durağı/ Erek/ 2008

Tatlı Kaçık Fadime/ Uzun/ 2007

Share: