Bodrumspor ligde fırtına kabil esecek

TFF 1’inci Lig’üstelik savaşım edecek Bodrumspor’un kadrosuna aldığı Adis Jahovic, Musah Mohammed ve Dejan Drazic yıpranmamış mevsim öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Pazar günü Bodrumspor evinde karşılaşacağı Yeni Malatyaspor maçı için hazırlıkları ve idmanlarını atiklik kesmeden bitmeme ediyor. Süper Lig’den 1’inci Lig’e sakıt Bakir Malatyaspor ile tarihinde ilk defa 1’inci Lig’dahi uğraş edecek olan Bodrumspor karşılaşması öncesinden Bodrumspor kadrosuna kattığı Adis Jahovic, Musah Mohammed ve Dejan Drazic maç öncesi değerlendirmelerde bulundu. Yabancı futbolcular evvel pik çıkacak olmanın heyecanını yaşadıklarını açıkladı.

Takımın santraforu Adis Jahovic, “Sabık yıl Göztepe’üstelik oynadım. Göztepe düştü ben çok üzüldüm. Bodrumspor’un İzmir’dahi oynadığı Play-Off maçını gördüm ve Bodrum böke oldu. Takım gayet bol maçtan bilahare pakt yöneticileri ile konuştum. Elan bilahare konvansiyon sağladık ve buraya geldim. Sistem gol kralı tutmak istiyor. Bodrumspor’un rastgele maçı kazanacağını düşünüyorum. Benim gol ya birlikte asistim değil Bodrumspor’un 3 nokta alması henüz mefret. Kendimi beniz beniz adına maçlara vereceğim, inşallah maçları üstelik kazanacağız. Biz sezona çok dolgunca hazırlandık, dinlenme kampı bereketli geçti. İlk maçımız evde oynanacak, mütekâsif olduk ve çıkıp kazanacağız” dedi.

Bodrumspor’üstelik olmaktan mutluluk duyduğunu rapor fail Musah Mohammed, “Bu transferin gerçekleşmesinde emeği sabık menajerim ve alelhusus kulübümüz yönetimine çokça teşekkürname ederim. Genişlik özellikle şunu söyleyeyim, Bodrum’bile böylesi kocaman tıpkısı sezonda düzlük almak benim için çokça koca. muayyen yeteneklerim var amma geliştirmem gereken çok özelliğim var bunun için çok çalışıyorum, çokça mesai harcıyorum. Bu ailenin ayrımsız parçası olduğum amacıyla kul çok mutluyum. Ben buraya rastgele şeyimi vermeye geldim benim amacıyla öncelikli olan şey takıma seçme şeyimi verebilmek. Hemen Bodrumspor özelinde değil Türkiye oynadığım Türk takımlarında samimilik ve dostlukla karşılandım. Bu benim için çokça yetişkin daha güvenle hareket edebiliyorum. Burada olmaktan çok mutluyum mızıka arkadaşlarımla aram haddinden fazla ferah. Van Dick ve Pogba’yı küçüklüğümden beri çok izliyorum. Benzeri dönüş onlardan daha ongun olmayı manzara ediyorum” diye niteleyerek konuştu.

Bodrumspor’un başarısı amacıyla elinden geleni yapacağını tamlayan Dejan Drazic da, ” İspanya’dan sonraları 4 yıl Bratislava’da oynadım. Burada kocaman olan Türkiye’deki kariyerimin başlangıcının öz kariyerime akıllıca yansıyacağını düşündüm, o yüzden burayı yeğleme ettim. Burasının yokuş yapabileceğim bir meydan olduğuna inandım. Kulüple yaptığım görüşmelerden sonraları da buna henüz fazla inandım ve bu süreci başlattık. Türkiye ligini tabi ki birlikte izlem ediyorum. Ne büyüklüğünde aceleci ve ağırbaşlı müstelzim aynı klasman olduğunu biliyorum. Buradaki hedefler doğrultusunda dahi kulübün yapılanmasıyla alay malay elan yukarı çıkacağını düşünüyorum. İspanya ve Türkiye futbolu beyninde kıyaslama yapmam üzere az buçuk er, şuan burada resmi pik çıkmadım. Gözlem yapabildiğim kadarıyla bura biraz henüz fiziki gücün ihtiyaç olduğu bire bir takım gibi duruyor. İspanya’dayken çok gençtim. Ayrıntılı süre oynadım amma buraya henüz tecrübeli henüz yaşamış futbolcu adına geldiğim üzere, İspanya’birlikte yaptığımdan henüz fazlasını yapmayı umut ediyorum. Bu sezon amacıyla umumi namına şunu söyleyebilirim geldiğim andan itibaren gür aynı ev ortamı içerisine girdiğimi gördüm. Sezon sonuna büyüklüğünde ego dahil elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı. – MUĞLA

Share: