Balıkesirspor, Nişancı Aydoğdu ile yeniden anlaştı

TFF 2. Takım Al Grup’ta mücadele edecek olan Balıkesirspor’dahi bağırsak transfer çalışmaları devam ediyor. Kadrosunu korumaya çalışan Balıkesirspor, sol katı Patent Aydoğdu’yla baştan anlaştı.

TFF 2. Tabur’bile çöz transferde kadrosunu korumaya çalışan Balıkesirspor, daha ilk iç transferde ittifak yaptığı Efe kaleci Atilla Özmen, İbrahim Halil Çolak, Tabiat İşeri, Oğuz Eğlek Aynaoğlu, Sedat Dursun, Ayberk Kaygısuz ve Birol Parlak’tan sonra sol bek Berat Aydoğdu’yla üstelik yeniden anlaştı. Sonuç 3 sezondur Balıkesir’birlikte fariza özne 27 yaşındaki futbolcu Patent Aydoğdu, Komutan Nedim Öner ve Başbuğ Yardımcısı, Futbol Şube Sorumlusu İsmet Deniz’in katılımıyla planlı törenle imzayı attı. Balıkesirspor toplumsal medya hesaplarından konuyla ilişik yapılan açıklamada şu ifadelere düzlük verildi:

“İç nakil çalışmalarını sürdüren Balıkesirspor’umuz, Başkanımız Nedim Ömer ile Başkan Yardımcımız ve Futbol Yazıhane Sorumlumuz İsmet Deniz’in katılımıyla planlı törende 3 sezondur formamızı giyen Nişancı Aydoğdu ile ittifak yeniledi. Atılmış imzaların seçkin iki taraf için da dobra olmasını talep eder, futbolcumuz Patent Aydoğdu’ya kırmızı-beyazlı dalan altında başarılar dileriz.” – BALIKESİR

Share: